1999 deprminde görülen 5 mucize

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, yesilalici üyesi tarafından 15 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: 1999 deprminde görülen 5 mucize. valla o anda sölenenler 1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta. Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama... mucize!!!! .::Türkiye'de Görülen En Yaygın 5 Kanser Türü ::. ...

1. valla o anda sölenenler
    1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta. Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum.)

OLAY-1=> O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.

OLAY-2=> Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
    -Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.

OLAY-3=> Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
    -Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.

OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.

OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.
    15 Şubat 2008
  2. pylş için saol...
    15 Şubat 2008
  3. pylaşımın içn saol
    15 Şubat 2008
  4. olay 4 kafamı çok kurcaladı???
    15 Şubat 2008
  5. PAYLAŞIM İÇİN TEŞŞEKÜRLER...
    16 Şubat 2008
  6. paylaşım için saol emegine saglık
    16 Aralık 2008
  7. Allahin olur olur
    tesekkÜrler
    18 Aralık 2008
  8. bunu kac sefer yayinlamislardi... cok enteresan bisi... bir yandanda allahin var olduguna ve bizim bu dünyada misafir oldugumuza artik inanmanin bir belgesi bence... (inanmayanlara gidiyor bu sözüm)
    19 Aralık 2008
  9. çok etkileyici paylaşım için saol:bravo:
    19 Aralık 2008
  10. paylaşım için sağol...
    19 Aralık 2008
  11. olay 4 ten şüphe edenler google den haarp yazıp arasınlar
    19 Aralık 2008
  12. emeğine sağlık.................
    7 Ocak 2009
  13. pylaşım için saol
    7 Ekim 2009
  14. aslında söyledikleri doğru olabilir ama insanların ders alacağını sanmıyorum
    8 Ekim 2009

15. bnmde:alala:
    10 Ekim 2009
  16. saol + rep ....
    8 Nisan 2011
  17. -Evet o gece kızl ışık vardı ama her yerde o gece odam karanlıktı eşimle uyandığımda birbirimizi görebiliyorduk çocuklarımı aldım banyodaki şofpenin tüpünü söktüm elektrik şalterlerini indirdim hiç bir şekilde hiç bir yere vurmadan ve görerek.
    -Evet yıldızlar gök kubeden elini uzatsan tutacakmış gibi yakındı ve her yer yıldız kaplıydı bu iki olayı bizzat yaşadım ne hikaye nede uydurma gerçek.
    6 Kasım 2011
  18. Rabbim neylerse onu yapar.
    Allahım Büyük. :)
    Teşekkürler Paylaşım için.
    19 Kasım 2011
  19. OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.

Bunun yalan olduğunu söyleyemem...Hatırlar gibiyim...:uzgun:
    19 Kasım 2011
  20. o çocuk mu ? Aman allahım yaşlı adamdan su içen çocuk benim.enkazın içinde görünen yaşlı adam bana yemek ve su verdi.bana birşeyler dedi ama hatırlamıyorum.
    9 Ağustos 2012
soru sor