Arkadaşlar beyaz converse ne ile temizlenir..?

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, Ünlem ! üyesi tarafından 2 Mayıs 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Arkadaşlar beyaz converse ne ile temizlenir..?. Beyaz converse ne ile temizlenir..? Converse Adidasla yatıp, Converse ile kalkıyoruz ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Beyaz converse ne ile temizlenir..?
    Sponsorlu Bağlantılar
    2 Mayıs 2009
  2. Sirke iLe dene...:D
    2 Mayıs 2009
  3. :D şimdi kardeş annem benim converseleri makinaya atıo pak pak çıko ama arkın biri cif ile temizliomuş en incesinden
    2 Mayıs 2009
  4. ya makinaya atmaya korkuyorum ... nolur nolmaz ... cifle deniyim en iyisi ...:D
    2 Mayıs 2009
  5. :D bemde korkodum anneme hayır atma elimle silerim diodum falan bide bnm cins cins converselerim var bi danesi iki yüzlü falan zuhaha bi ügn atmış annem anam bnm gözler ıslak converseleri görünce böle oldu :öhh: sonra sağlamlar zuhaha dedi annem
    2 Mayıs 2009
  6. yaf Sen sirkeyLe dene off:D Sonra cifLe en Sonda makineye yıka... Annm öLe yapıo:D:DD
    2 Mayıs 2009
  7. :D iimiş ya bugün yağmur yağdı ve ben converse giymiştim mahfoldu ayakkabılarım ... :D nese ben bi cifi deniim olmassa makinaya atarım o da olmassa yazarım çizerim boyarım napiim :D:D:D
    2 Mayıs 2009
  8. ya da cif den önce bi de sirkeyi deniim ;)
    2 Mayıs 2009
  9. Şaka yaptım cnm ya:D enn iSi cif... çnkü yıkamakta ayakkabıyı yıpratıyo... Fazla su değdirmeden cifLe siL.. oLmadı birazcık koSla varSa onunLa SilebilirSin...:D
    2 Mayıs 2009
  10. tamam canlarım çokkk tsK... ederim size ... nasıl temizlieceimi buldum tekrar tsK.. ler ;) :)
    2 Mayıs 2009
  11. ozona yatır...:D
    2 Mayıs 2009
  12. Sktr Ya Makine Mahfeder Onu aL eLine bezi ısLat azcıkk siL baL gibi oLuuo CiFde iyi oLuo ;):tamam:
    20 Haziran 2010
  13. hmm benimde beyz converselerm var ben Toz cifle siliorm beyaz bi bezle bezi ıslat ondn snra toz cifi dökersn en iyisi :) bembeyaz oluolar ..
    25 Eylül 2010
  14. Ben sirkeyle yaptım elmelı sirkeyle yapın üstüne cif dökün sirkeyi ayakkabıya cifi süngere döküp yapın kesin temizlenir
    6 Mayıs 2012
  15. arkadaslar ya benim beyaz converse ayakkabılarım var alalı daha 1 ay bile olmadı ama 2 gün önce pikniğe gittik ve ben o ayakkabılarımı giydim her tarafı çamur oldu geldiğimde annem onu 1 gün camasır suyunda bekletip sildi bugunde makineye attı fakat lekeler tam olarak cıkmamıs ayakkabının kenarlarında hafif acık renk kahverengi lekeler kaldı interntten baktımk hep sirkeyi denedim çıkmadı , sabunlu suuyla fırcaladım yine çıkmadı ne yapabılırım ? yardımcı olurmusunuzz ?
    22 Mayıs 2012
  16. çamaşır suyuna bas beyaz converse sonra makinya at bembeyaz oluyo
    17 Temmuz 2012
soru sor