ArkadaŞlar HoparlÖrÜm ÇaliŞtigi Halde Ses Çikmiyor Yardim Edİn

İsimli konu WH 'Donanım Bileşenleri' kategorisinde, marc üyesi tarafından 20 Haziran 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: ArkadaŞlar HoparlÖrÜm ÇaliŞtigi Halde Ses Çikmiyor Yardim Edİn. arkadaşlar benim hoparlörüm çalışıyo ama pc den ses bir türlü çıkmıooo:( :kızgın: acaba ses kartında fln bi sorun olabilrmi yardımcı olursanız sevinirimm **ARKADAŞLAR YARDIM EDİN** LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR. ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    arkadaşlar benim hoparlörüm çalışıyo ama pc den ses bir türlü çıkmıoooArkadaŞlar HoparlÖrÜm ÇaliŞtigi Halde Ses Çikmiyor Yardim Edİn ArkadaŞlar HoparlÖrÜm ÇaliŞtigi Halde Ses Çikmiyor Yardim Edİn acaba ses kartında fln bi sorun olabilrmi yardımcı olursanız sevinirimm
    Sponsorlu Bağlantılar
    20 Haziran 2007
  2. Ses kartında sorun vardır veya driver'ını tanıtmadıysan tanıtırsan sorun kalmayacaktır.
    20 Haziran 2007
  3. ewet shady08'in dediği gibi driverleri tanıtırsan bi sorun kalmayabilir ama hala sorun varsa senin yapacağın ses kartını değiştirmek olacaktır....
    20 Haziran 2007
  4. cewap için --teşekkürler-- driverini tanıttım ama ses kartında sanırım sorun ...:'(
    23 Haziran 2007
  5. SEN KALDIR AT O PC Yİ :D:D
    24 Haziran 2007
  6. hiçte kaldırıp atmasına gerek yok bence. eğer ses sistemin çok yüksek özellikteyse ona uyumlu bir ses kartı alman gerekebilir. yani bazı hoparlorler oneboardla çalışmaz.
    9 Temmuz 2007
  7. realtek ac97 stüdio driverini yükle kesin çalışır
    19 Temmuz 2007
  8. Bütün driverlar o değil her anakarta göre değişir! Öncelikle iyi akşamlar diliyorum:D
    1: Power kablosu değil sesin geldiği diğer kabloda bi kesikli olabilir
    2: Kablo'nun ucunu yanlış yere takmış olabilirsin
    3: Driveri tanıtmamış olabilirsin
    4: Ses kartında bi sorun olabilir
    5: Windows içinde ses ayarlarını kısmış ve ya mutelemiş olabilirsin
    (5):Windows içind..... << ya bunu herkes bilir bakar ama yinede yazayım dedim:D
    7 Ağustos 2007
  9. tmm arkadaşlar tşkler sorun çözüldü=)
    14 Ağustos 2007
  10. sorun çözülmüş sakinlik isterem :D:rock:
    14 Ağustos 2007
  11. Sorunun çözündüğüne sevindim:D
    1 Eylül 2007
  12. ya bhenden de cıkmıor
    1 Şubat 2009
  13. arkadaş sorun nasıl çözüldü bi bizede söylesen sevinirim:uzgun:
    4 Mayıs 2009
  14. bak bendede aynı sorun vardı hatta yeni düzelttim diyebilirim hoparlörün kablosunu taktığın yere dikkat et yeşil açık yeşil ve kırmızı yer varya açık yeşili dene olmassa yeşile tak sorun baskaysa bilemem
    25 Temmuz 2010
  15. valla bende de aynı sorun varmış kardeş dediğini yaptım oldu Allah razı olsun çok sağol
    2 Ağustos 2010
  16. Driver İle Hiçbir İlgisi Yok Her Driver Her Pc De Çalışmaz. Ayrıca Ses Kartında Herhangi Bir Sorun Oldugunu Düşünüyorsan Emin Olmak İçin. Bilgisayarıma Sağ Tık. Ve Yönet De Daha Sonra Aygıt Yöneticisi De Donanımlardan Ses Bölümüne Bak Orada Bir Ses Sürücüsü Göremiyorsan. Ses Kartında Olabilir. AYRICA YAZILIMINI DEĞİŞTİRME SES KARTIN ÇALIŞMIYORSA ZATEN HİÇBİR YAZILIM ÇALIŞTIRMAZ HER YAZILIMA GÖRE UYUMLI AYGITLAR VARDIR. Bilgisayarına Virüs Bulaşmış Olabilir. Sistemi Geri Yükleye Bilirsin.
    10 Haziran 2013
soru sor