aşık erkekler neler yapmalı?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, serdar07 üyesi tarafından 3 Temmuz 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: aşık erkekler neler yapmalı?. ;)ben aşığım ama ne yapcagığımı bilmiyorum;) Aşık erkekler ne yapmalıdır? Erkekler bunları mutlaka yapmalı ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    aşık erkekler neler yapmalı?ben aşığım ama ne yapcagığımı bilmiyorumaşık erkekler neler yapmalı?
    Sponsorlu Bağlantılar
    3 Temmuz 2007
  2. evlen!! :muha: :muha:
    3 Temmuz 2007
  3. ha ha ha çook komik...
    3 Temmuz 2007
  4. aşklarınız itiraf edin şarkılar videolar yollayın bişeyler yapın işte hediye mediye öle işte
    4 Temmuz 2010
  5. Asık erkekler nelermı yapmalı
    öncelıkle askınızı kendınızce tasdık etmelı sonrasında askınızı karsı kısıye karsı kısının begenısıyle sunmalı!
    Nasılmı ?
    Sayet ımkanınız varsa ınanıyor ve ınanmıyorsanızda karsı kısının burcunu tespıt edın ve burcuna yönelık bır adım atın bu yüzdelık bır oranda basarı saglamasada yüksektır!
    Samımı olmalı! Ask ıtırafında bulunacaksa kücük sebeblerden dolayı gerı adım atmayı artık hayatından cıkartmalı!
    Cıddı olmalı!
    Aılenıze danısmak en mantıklısı!
    Verecegınız ısık bunlarıda baglıyor!
    Karsındakını öylece kabul etmelı ama yanlıs ve hatalarına göz yummamalı karsı tarafın anlayaagı sekılde onu aydınlatmalı!
    Güven saglamalı!

Herseyı arastırın ve ben bu askı her yandan koruyabılıyorum dıyorsanız sarın ve bırakmayın
    sayet eksık yanlarınız artılarınızdan coksa salıverın egosıtlık yapmayın sevmek demek bazen terketmektır!
    Askınızı ıcınızde yasayın :)
    zor ama gercek! Askınızı lekelemeyın! Tam bır güc ve kuvvetle hazırım dedıgınız anda sarın
    6 Temmuz 2010
soru sor