Aşırı uyku, uymak isteme, halsizlik

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, efeyusuf üyesi tarafından 21 Şubat 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Aşırı uyku, uymak isteme, halsizlik. Aşırı halsizlik, uyku hali, uymak istemek, yorgunluk gibi rahatsızlıgım psikolaga gittim ancak mutsuzluk, depresyon gibi araştırma yaptı sonuca ulaşamadı... Çok aşırı halsizlik, unutkanlık, öfke ve kontrolsüzlük nedenleri nelerdir? Uyku problemleri,uykusuzluk,aşırı uyuma ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Aşırı halsizlik, uyku hali, uymak istemek, yorgunluk gibi rahatsızlıgım psikolaga gittim ancak mutsuzluk, depresyon gibi araştırma yaptı sonuca ulaşamadı diyebilirim bi miktarda ben gitmek istemedim. Hiçbir şekilde aile,arkadaş,sevgili gibi konularda sıkıntım yok aksine mutluyum sadece bi stresim var oda öss.. ancak bu öss ye hazırlanmadan öncede vardı.. Tavsiyeleini bekliyorum..
    Sponsorlu Bağlantılar
    21 Şubat 2010
  2. Öncelike şikayetlerin depresyonla uyumlu ancak kan sayımın ve kapsamlı bir muayenin yapılmasında fayda var,bunların sonuçlarına göre gerekli ise başka tetkiklerde yapılabilir.Organik bir sorun tespit edilemez ise yaşadığın sürecin sendeki bir yansıması olabilir,yoğun stres ve kaygı durumu nedeni ile bu sorunları yaşıyor olabilrisin.
    28 Şubat 2010
  3. 18 yaşındayım,iştahsızlık yok bende boğazıma düşkün biriyim öğünlere dikkat ediyorum orda sorun yok ama aşırı halsizlik yorgunluk hissediyorum günde 12 saat uyku uyudugum oluyor ama hala canım uyku istiyor :) yani sürekli oturuyum hiç bişey yapmayım istiyorum :) bu konuyu biraz araştırdım sıvı eksikliği fln diye okudum fakat ben günde normalinden çok fazla su içerim bunlada bi alakası yok diye düşünüyorum ve ara ara baş ağrısıda yaşıyorum...bazende kendimi yalnız hissediorm bazen ise kendimi normal sosyal birisi gibi hissediyorum psikolojik bakımdanda böle bi açıklama yapmak istedim :)

birde size danışıyım dedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    28 Mayıs 2010
  4. Kansızlık olabilir. Bir kan sayımı yaptırabilirsiniz.
    29 Mayıs 2010
  5. misafir arkadaşımın şikayetleri ile benmde uyumlu. sanırım daha açık yazmam gerekiyor. 19 yaşındayım yaklaşık 4 sene önce bu durumlardan şikayet etmeye başladım. Kan tahlili, beyin temografisi gibi tüm tahlilleri yaptırdım hiç bir sorun çıkmadı artık öyle bir duruma geldim ki bende bir hastalık çıkmasını istiyorum bana desinlerki şu hastalıktan dolayı bu durumdasın desinler. Normal yaşamlardan farklılıgım sadece sıvı tüketimim az. Kola ve su başka bişey içmem. Nescafe, adaçayı, kahve gibi içeceklerden nefret ederim en önemliside çaydan tiksintim var yaşamım boyunca ortalama yıllık 4 bardak çay içerim o da zorlamalar sonucu. Misafir arkadaşın sıvı tüketimin az olmasındanda olabilir demesinden dolayı sıvı tüketimimi yazdım. olablirmi sizce ? Yukardaki yazımdaki gibi psikologlardanda yardım alamadım. Asosyal biri gibiyim. Arkadaşlarım sağolsun zorla evden çıkarttırırlar, zorla patene, havuza, piknige, gezmeye götürürler. Babam bile artık evden kovar gibi para verip git dolaş hava al evde durma diyor. Yinede şükür hayatımdan memnunum. Gezmek istiyorum ama vucudum kaldıracak güçte hissetmiyor kısacası tembelleştim gibi bişey. Böyle bir ruh halindeyim. Bu aralar popülerleşti doğal bitkiler ile enerji, moral verici bitkiler.. Eğer bildiginiz bir yöntem varsa lütfen yardım ediniz..
    30 Mayıs 2010
soru sor