atatürk hangi takımlı ?

İsimli konu WH 'Türkiye ve Ulu Önder Atatürk' kategorisinde, ikbal üyesi tarafından 5 Aralık 2005 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: atatürk hangi takımlı ?. yaa gs takımından :appl: bi yönetici bi konuşmasında atatürkün gs li oldugunu söylüyo yaygın bilinen atann fenerli oldugu yine iddaalardan birie bjk li... kim hangi takımlı Alttaki Üye Hangi Takımlı? ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    yaa gs takımından :appl: bi yönetici bi konuşmasında atatürkün gs li oldugunu söylüyo yaygın bilinen atann fenerli oldugu yine iddaalardan birie bjk li oldugu çünkü komşularmış hadi bakalım bilginiz varsa ekleyinn tartışalım valla ben galatasaraylıyım ama bildigim hep bi fenerli oldugudur :wink:
    Sponsorlu Bağlantılar
    5 Aralık 2005
  2. bunu herkes biliyor atamız fenerliydi inanmaz iseniz kanıtlarıda getirebilirim hatta getiriyorum. :yes:
    5 Aralık 2005
  3. <div align="center">[​IMG]</div>

Atatürk'ün Tarihi Yazısı:

"Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafa mazhar-ı takdir olmuş bulunan asari mesaisini işitmiş ve bu Kulübü ziyaret ve erbab-ı himmeti tebrik etmeyi vazife edinmiştim. Bu vazifenin ifası ancak bugün müyesser olabilmiştir. Takdirat ve tebrikatımı buraya kayd ile mübahiyim."

05.05.1334 (03.05.1918)
    Ordu Kumandanı Mustafa Kemal Atatürk

(Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafta beğenilip değer verilen, ortaya çıkmış eser ve çalışmalarını duymuş ve bu kulübü ziyaret edip bu işte emeği, yardımı olanları tebrik etmeği görev edinmiştim. Bu görev ancak bugün yerine getirilebilmiştir. Takdir ettiğimi ve kutladığımı buraya kaydetmekle övünüyorum.)
    5 Aralık 2005
  4. lütfen atatürk güzel olan herşeyi tebrik ve taktir eder bu onun fenerli oldugunu göstermez bu fenerbahçeye yapılan bi jestten öteye gitmez kaynak yetersizliginden davanızı erteledik tolga beyyy
    5 Aralık 2005
  5. Nick

Nick Yönetici

Atamızın hangi takımlı olması neyi değiştirirki.
    5 Aralık 2005
  6. az laf çok iş beyler

[hide]tarihi belge............[/hide]

araştırmacı gazeteci fatih DÜNDAR yine yaptı yapacagını :tongue:

ya içim rahat etmedi boşuna merak yapmayın yaww bişi yok

hem bu konuyu neden abartılar anlamadım ama atamız olsa olsa bence bjk lidir nedenmi çunki en erken açılan kulup bjk ustelik jimlastik kulubu olarak açıldı

birde mi tolga belge wermşsin ama bizmi canaydın başkan da derbide fenere bogun eydigimizde tebrik mektubu gönderdi işguzar adam yani bunlar kanıt deeldir arkadaşlar

ha son olarak gs kulubu kuruldugunda ataturkun gs li futbolcuların başını okşadıgı falan da bilinir yane bakınız gs spro dergisi ekim 2004 sayısı :wink:

araştırdık kardeşim :wink:
    5 Aralık 2005
  7. Nick

Nick Yönetici

Fatihe :appl:

:s
    5 Aralık 2005
  8. Ya ammada yaptınız ha yıllardır bılınen seyın neresı guncelmıs. Atamız FB li işte,dıger takımlar atamız bızım takımlı dıyom polemık yaratmaya calısıyo kıskanıyorlar ıste

[hide]
    Atatürkün imzaladığı hatıra defterimiz
    Büyük olmak icin hiç kimseye iltifat etmeyeceksin;
    hiç kimseyi aldatmayacaksın.
    Ülke için gerçek amaç ne ise onu görecek,
    o hedefe yürüyeceksin.
    Herkes senin aleyhinde bulunacaktır;
    herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır,
    fakat sen buna karşı direneceksin.
    Önüne sonsuz engeller de yığacaklardır.
    Kendini büyük değil, küçük,
    zayıf, araçsız, hiç sayarak,
    kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak
    bu engelleri aşacaksın.
    Bundan sonra da sana büyük derlerse
    bunu söyleyenlere güleceksin.

Mustafa Kemal ATATURK

ATAM IZINDEYIZ BIZDE FENERBAHÇELİYİZ :bis: [/hide]

Sanırım bu yeter :s
    6 Aralık 2005
  9. ARKADAŞLARIM ATATÜRK'ÜN ZAMANINDA TAKIM VARMIYDI MERAK ETTİM.
    24 Aralık 2005
  10. Olmadığınımı Sanıyosun Arkadaşım O Zaman Sana Hayatın Gerçeklerinden bir Bukle Yolluyayım...
    30 Aralık 2005
  11. tarih kavramın 0 galiba ensevgiliye biraz tarihleri araştır bakalım atatürk ne zaman vefat etmiş takımlar nezaman kurulmuş bi bak yani sonra cevap yaz
    30 Aralık 2005
  12. ya soru bile deil tabikide fenerliydi
    21 Ocak 2006
  13. ATATÜRKÜN FENERLİ OLDUĞU DURUŞUNDAN BİLE ANLIŞILIYO
    TARTIŞMAYA GEREK YOK
    :s
    23 Ocak 2006
  14. Atatürk malesef fenerliydi
    26 Ocak 2006
  15. BU KONUYU AÇAN ARKADAŞA SİTEMLERİMİ İLETİRİM ABİCİM BU SORU HATALI BİR KERE KOSKACA GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA YANİ ATAMIZ TABİKİ BEŞİKTAŞLI. :heart:
    29 Ocak 2006
  16. EKQ

EKQ

istanbullut o getirdiğin kanıttan ne anladık..
    2 Şubat 2006
  17. ALINTI</div>
    26 Temmuz 2006
  18. Ya Adamı Mezarında Rahat Bırakın Ya Sizine Hangi Takımlı Konustugunuz Konuya Bakın İstanbulbulut Eklemiş Kanıtını Daha Uzatmaya Gerek Yok...
    28 Temmuz 2006
  19. ayy yanii ha galatsaraylıı, haa fenerlii, haa beşiktaşlıı.... ne farkeder ki...Hepsi de bi Türk takımı değil mi ya? :dusun:
    28 Temmuz 2006
  20. :ban: :ban: Trabzonsporluydu :sırıt:
    28 Temmuz 2006
soru sor