Atatürkün önderliğinde Kavuştuğumuz Hak Ve özgürlükler Nelerdir Slayt Picasa Resim Tanımlama

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 20 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Atatürkün önderliğinde Kavuştuğumuz Hak Ve özgürlükler Nelerdir Slayt Picasa Resim Tanımlama. atatürkün önderliğinde kavuştuğumuz hak ve özgürlükler nelerdir slayt ve picasa resim tanımlama ile ilgili bu yazıda Atatürkün önderliğinde Kavuştuğumuz... Cumhuriyetin Getirdiği Temel Hak ve Özgürlükler Cumhuriyet'in Getirdiği Temel Hak Ve Özgürlükler Nelerdir? ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  atatürkün önderliğinde kavuştuğumuz hak ve özgürlükler nelerdir slayt ve picasa resim tanımlama ile ilgili bu yazıda Atatürkün önderliğinde Kavuştuğumuz Hak Ve özgürlükler Nelerdir Slayt Picasa Resim Tanımlama hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Yaşam paylaşım uzmanından...  Atatürkün önderliğinde Kavuştuğumuz Hak Ve özgürlükler Nelerdir Slayt Picasa Resim Tanımlama

  Picasa Artık Yüzleri Tanıyor
  Atatürkün önderliğinde Kavuştuğumuz Hak Ve özgürlükler Nelerdir Slayt Picasa Resim Tanımlama
  Google‘ın online fotoğraf albümü Picasa, yeni yapılan güncellemeyle birlikte otomatik yüz tanımlama özelliğine kavuştu. Güncelleme başka neleri yeniledi?

  Picasa Web Albümleri, yapılan güncelleme sonrası otomatik yüz tanımlama ve etiketleme özelliğine sahip oldu. Daha önce de söylentisi yapılan ve Riya adlı fotoğraf arama sitesinde kullanılan yüz tanımlama teknolojisinin daha gelişmişini vadeden Picasa Web Albümleri, ayrıca masaüstü yazılımı da yeniledi.

  PC ile Senkronize Edin

  Picasa masaüstü uygulamasında slayt şovlardan videolar hazırlayıp YouTube’a yükleme özelliği dikkat çekerken, yeni online senkronizasyon da masaüstü galerilerinizi web albümlerinizle senkronize tutmanıza yardımcı oluyor. Google, özellikle yüz tanımlama teknolojisini doğru şekilde sunabilirse, Flickr ve diğer rakiplerinin bir adım önüne geçmesi işten değil.
  Sponsorlu Bağlantılar
  20 Ekim 2013
  #1
soru sor