Avokado Maskesi (Cilt Kırışıklıkları İçin)

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, NoKTaSıZ üyesi tarafından 18 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Avokado Maskesi (Cilt Kırışıklıkları İçin). Avokado Maskesi (Cilt Kırışıklıkları İçin): Bir tane avokadonun kabuklarını soyup çatalla ezin. İçine yarım tatlı kaşığı bal, bir tatlı kaşığı elma... Şişlikler Ve Cilt Kırışıklıkları İçin Merhem Avokado Maskesi (Cilt Kırışıklıkları İçin) ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Avokado Maskesi (Cilt Kırışıklıkları İçin): Bir tane avokadonun kabuklarını soyup çatalla ezin. İçine yarım tatlı kaşığı bal, bir tatlı kaşığı elma sirkesi ve bir tane çırpılmış yumurta sarısı ekleyip iyice karıştırın. Karıştırma sırasında içine üç yemek kaşığı zeytinyağını da yavaş yavaş ekleyin.

  Yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize bol miktarda sürüp yarım saat bekleyin daha sonra bu bölgeleri ılık su ile yıkayın.Kırışıklıklar ve özellikle kuru ciltler için etkili bir maskedir. Ayrıca avokadoyu lapa halinde de tek başına cildinize kompres yaparak uygulayabilirsiniz. Hem cilt bakımınızı yapmış hem de kırışıklıklarınızın kaybolmasına yardımcı olmuş olursunuz.
  Sponsorlu Bağlantılar
  18 Şubat 2008
  #1
 2. teşekkürler ;)
  18 Şubat 2008
  #2
soru sor