Aynı Bilgisayarda 2 kişi oyun oynama

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, seyfii06 üyesi tarafından 22 Ocak 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Aynı Bilgisayarda 2 kişi oyun oynama. Selam arkdşlar ben bi arkdşla aynı bilgisayardan karşılıklı oynamak istiyorm nasıl olabilir birileri açıklama yapabilir mi? NoT: Fifa tarzı değil... Lan Bağlantısı Olmadan Hamaci Programı İle Oyun Oynama Onboard - ekran kartı oyun oynama sorunu? ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Selam arkdşlar ben bi arkdşla aynı bilgisayardan karşılıklı oynamak istiyorm nasıl olabilir birileri açıklama yapabilir mi?

NoT: Fifa tarzı değil mümkünse yarış savaş vs. oyunlarını
    NoT 2Aynı Bilgisayarda 2 kişi oyun oynama: Direksyon seti ve joystik var fazladan klavye de var Aynı Bilgisayarda 2 kişi oyun oynama

Haydi arkdşlar yardmlarınızı bekliyorm...

+Rep vericem hadi amaaa Aynı Bilgisayarda 2 kişi oyun oynama
    Sponsorlu Bağlantılar
    22 Ocak 2009
  2. walla onun için bi yazılım değilde donanım gerekir sanırım.oynayacağın oyuna bağlıdır derim ben
    22 Ocak 2009
  3. Yorum için saol.. Gerekli donanımım var... Fifa fln oynanıyomuş ama yarış oyunu da oynanıyodur keşke..:D Evet oynanılan oyuna da bağlı olabilir..
    22 Ocak 2009
  4. katılıyorum ama savaş oyunu oynanmayabilir ama illada savaş diyosan bazı savaş oyunlarında multiplayer var ona basıp başka biriyle oynayabilirsin diye düşünüyorum:)
    29 Ocak 2009
  5. Iki kişili oynamak istiyorssan bunu oyun içinden ayarlamalısın eyer ingilizce bilmiyorsan türkçe yamasını indir mesela need ford speed carbon vs. Pro street oyna çünki türkçe ordan ayarlama yapmalısın
    29 Mart 2009
  6. Benim dediğim lan oyunu değil arkadaş onu biliyorm. Yine de sağol...
    29 Mart 2009
  7. tabikide oyuna bağlı.oyunun aynı bilgisayardan iki kişilik oynama modu olmalıdır.çoğu dövüş oyunu oynanabilir.örneğin;street fighters,mortal kombat gibi. ama bazen joistik gereklidir.
    30 Mart 2009
  8. Anladım saol..
    20 Haziran 2009
  9. evet arkadaşım bende istiyorum özellikle NFS

Ama oyun oynama ve yazma şekilleri değişti teknoloji gelişti bu yüzden yeni nesil oyunlar online destekli oluyor. Çoğu şirket online oynama yanında aynı bilgisayardan 2 Kişilik oynama ekliyor ama her oyunda bu olmuyor... :muahaha:
    25 Ağustos 2009
  10. bende bunu arıyordum cevaplarınız için saollllllXD
    7 Eylül 2009
  11. arakadaşlar bizde fifa 2008 var. biz tek bilgisardan 2 klavye ile karşılıklı oynamak istiyoruz. nasıl yapcaz ayarlamaları detaylı anlatır mısınız lütfenn
    26 Ekim 2010
  12. arkadaşım anladım sorununu sen nfs oynamak istiyorsan benim bildigim kadarıyla joystick ile tek kişi oynayabilirsin yani degişik bir aygıttan tek kişilik :D
    5 Mayıs 2013
soru sor