Bağımlılık Tedavi Yöntemleri, Bağımlılık Nasıl Tedavi Edilir?

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 24 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bağımlılık Tedavi Yöntemleri, Bağımlılık Nasıl Tedavi Edilir?. Yaklaşımlara bağımlılığı tedavi bireyin ihtiyaçlarına bağlıdır ve şunları içerebilir: * Detoksifikasyon tıbbi alkol veya uyuşturucu çekilmek... Lösemi Nasıl Tedavi Edilir? Lösemi Tedavi Yöntemleri Akciğer Kanseri Nasıl Tedavi Edilir? Tedavi Yöntemleri ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Yaklaşımlara bağımlılığı tedavi bireyin ihtiyaçlarına bağlıdır ve şunları içerebilir:

* Detoksifikasyon tıbbi alkol veya uyuşturucu çekilmek yönetmek için

* Bireysel terapi kişi ve bağımlılığı daha büyük bir anlayış ulaşmak nasıl üstesinden gelmek için yardımcı olmak

* Grup terapisi paylaşmak için aynı bağımlılığı sorunu olan kişilerin anlayış, destek ve birbirlerini teşvik izin vermek

* Konut kişi tedavi şansı geri her zamanki yaşam güvenli bir destekleyici atmosfere yoğun tedavi ile almak için vermek

Birçok kişi başarılı bir profesyonel yardım olmadan doğal kurtarma "ile" bağımlılık üstesinden.

Hem doğal iyileşme ve bağımlılığı tedavisinde kendi kendine yardım grupları aracılığıyla geliştirilebilir. Olmasına rağmen hangi bağımlılığı tedavisi farklı teoriler kullanımı birçoğu iyi bağımlılığı Kendi kendine bilinen Anonim Alkolikler veya AA, bir 12 adım programı olduğunu, grup yardımcı olur.
    Nasıl Tedavi Yaklaşımları Hangi Kullanma Know?

Gerçekte, insanların çoğu bağımlılığı tedavi yaklaşımlarını bir birleşimini kullanabilirsiniz. Başarılı bir bağımlılığı aşmak için çeşitli tedaviler sürebilir.

Çıkma, zaman alır ve çeşitli aşamaları içerir:

1. Karar değiştirmek için - çıkmanız hazır olmayabilir, ama hizmet bu karar vermek için vardır.

2. Değiştirmek için hazırlama - çıkmak için en iyi yolda karar vermek.

3. Bağımlılık davranışı Çekilmek - bir veya iki hafta sürebilir.

4. Bağımlılık davranışı olmayan bir yaşam tarzı geliştirmek.

5. Olmayan bulmak-başa çıkmanın yollarını alışkanlık.

6. Olmayan uzun vadede bağımlılık yaşam sürdürmek - Bu hayatının geri kalanını alır.

Birçok farklı bağımlılığı tedavileri kişi bağımlılığı üstesinden yardımcı olur. Senin tedavinin etkinliğini bağlıdır:

* Sizin hazır değiştirmek için.

* Nasıl iyi üzerinde terapist ile olsun.

* Nasıl bağımlılığı olan şiddetli - alkol dahil bazı ilaçlar, çekilme tehlikeli, doktor kontrolü olmadan.

* Fiziksel sağlığı - hangi da acil tedaviye ihtiyacı karaciğer hastalığı gibi sorunları olabilir.

* Sizin ruh sağlığı - senin bağımlılığı eş olabilir başka bir ruh sağlığı sorunu olan, aynı zamanda acil tedavi gerekir ortaya.

* Sosyal miktarı size destek var. Genellikle, aile ve kimin kurtarma destekleyebilir bağımlılık davranışları paylaşmayan arkadaşlar, ama insanlar hala aynı bağımlılık davranışı yapan daha zor yapmak eğilimindedir.

* Maddi koşullar - Sen işten zaman ayırın ve gerekebilir eğer zor maddi koşullar varsa, tedavi hizmetleri ile bağlayabilir ve konut mali destek.

Nasıl Begin Bağımlılığı Tedavi musunuz?

Başlamak için en iyi yer aile doktorunuza ile bağımlılığı tartışmaktır. Onlar yardımcı olan bazı yolları vardır:

* Sağlanması uzun vadeli bir tedavi ilişki - Sizi uzun vadeli kalkınma bağımlısı olan ilerleme görebilirsiniz birinin değerini hafife yoktur.

Bile farkında olmayabilir * Teşhis fiziksel ve zihinsel koşullar.

Diğer psikiyatrik tıbbi ve resmi bağımlılığı hizmetleri * Tavsiyeler.

* Tavsiye bağımlılığı tedavi yaklaşımları gör.

* Para çekme Tıbbi yönetimi - onlar nasıl çalışır, ister arındırma tesisi veya hastaneye gitmek gerekir ve uygun servislere sevk açıklayabilir.

Ayrıca, tedavi hizmetleri ile temas doğrudan koymak için bir yardım hattı bağlantı kurabilirsiniz. Acil yardım hatları anonim yardım ve bilgi, genellikle 24 saat sağlar. Hala bir tedavi programına girmek için aile doktorunuza bir tavsiye gerekebilir.
    Ben Bağımlılığı Tedavi ne beklersiniz?

Bağımlılığı tedavi hizmetleri, değişir ama beklemek bazılarını veya tümünü aşağıdaki:

Çok az istisna dışında * Gizlilik.

Sizinle işbirliği yapacaktır * Destek uzmanları, sen, sen denemeye devam eden teşvik için, kabul ve sorunlarını çözmeye yardımcı olur.

* Bireysel danışmanlık nasıl bağımlısı oldu görüşmek üzere bırakma için neden ve ne size yardım edecektir çıkın.

* Grup terapisi, nereye bağımlılığı tedavisinde kişi bir araya gelecek, birbirlerine destek ve bağımlılığı ve kurtarma hakkında bilgi.

Kişisel bağımlılığı tedavi hizmeti veya içermeyen olabilir:

* Uyuşturucu testi - yalnızca perhiz alkol veya uyuşturucu biri size terapist ile kabul amaçlarından biri.

Bir yerinde tıbbi profesyonel - büyük bir avantaj eğer Detoxifying vardır, * İlaç veya yönetim tarafından Başka zihinsel ya da fiziksel sorunları var.

* Aile destek ve / veya çiftler kişi için hayatında kimin kurtarma yardımcı olabilecek destek vermek için danışmanlık.

Takip * - emin hala Tamam tedavi programı tamamladıktan sonra yaptığını yapmak.

Ben Judged Will Be?

Genel sağlık sağlayıcıları bağımlılığı olan kişilerin tedavi için nonjudgmental yaklaşım. Kimse itibar ve saygı ile muamele etmek gerekir tıp sistemi çalışan, ve eğer onlar, bir şikayette bulunabilirsiniz yoktur.

Grup terapisi Bazen insanlar başkalarının yargısal vardır. Bir kolaylaştırıcı oturumun başında katılımcılar için zemin kurallar belirleyerek Bunu önlemek olacaktır. Onların iş bir parçasıdır grup üyelerinin birbirlerine saygılı olmasıdır.

Kolaylaştırıcılar eksikliği bir öz zorluklara yardım gruplar. Eğer değerlendirilecektir hissetmek veya kendini rahatsız, farklı bir grup deneyebilirsiniz katılıyor gruba yardımcı olur.
    Ne eğer I Can't Quit?

Bir bağımlılık başarılı kurtarma zaman ve sabır alır. En önemli faktör bırakma için taahhüttür. Destek, kullanılabilir ve eğer nüks, her zaman tekrar deneyebilirsiniz. Önce başarılı birkaç deneme için yaygındır.
    Sponsorlu Bağlantılar
    24 Aralık 2009
soru sor