başlat menüsü

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, aspirince üyesi tarafından 13 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: başlat menüsü. slm arkadaslar ben bir ara bir yerden bulup kullandım ama formattan sonra gene bulamadım adınıda unuttum şimdi bu başlat menüsünü ceşitli renklerde veren... Telefonunuza başlat menüsü ekleyin Telefonunuzda Başlat Menüsü Olsun İstermisiniz ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    slm arkadaslar ben bir ara bir yerden bulup kullandım ama formattan sonra gene bulamadım adınıda unuttum
    şimdi bu başlat menüsünü ceşitli renklerde veren temaları değişik şekillerde olan hatırladığım kadarıyla bir temanın üzerinde dünya haritası vardı ama üzerinde Türkiye yoktu ne garipse koymamışlar dikkatimi cekmişti
    30 a yakın tema vardı bu şimdiki olanlar dan değişik bir yazılımdı adını hatırlayamadım işte bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum tşkler şimdiden.
    temaları ekran görüntüsünü pencere renkleri bölümüne giriyoz özelliklerden orada ki çeşitlendirmeleri yapıyorduk işte böyle bir şeydi.
    Sponsorlu Bağlantılar
    13 Mayıs 2008
  2. s.a. kardeşim ben bulamadım ama sen bulabiirsen bana gönder çq sevinirim;)
    25 Kasım 2008
  3. :yuppi::hehehe::muahaha::ban:
    30 Aralık 2010
soru sor