Ben seni gerçekten çok seviyorum

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, fromemre üyesi tarafından 25 Nisan 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Ben seni gerçekten çok seviyorum. Hava kuvvetlerinde yüksek bir rütbede pilotluk yapan evli bir adam sürekli eşinin onu pilotluğu için sevdiğine inanır. Daha doğrusu aklında 'Acaba ben... ben...seni...seviyorum!!! ben...seni...seviyorum!!! ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Hava kuvvetlerinde yüksek bir rütbede pilotluk yapan evli bir adam sürekli eşinin onu pilotluğu için sevdiğine inanır. Daha doğrusu aklında 'Acaba ben pilot olmasam ben subay olmasam karım benimle evlenir miydi?' sorusu var. Bu soru evlendiği ilk günden beri kafasının içinde kalmıştır. Karısı ona hiç bırakmayacakmış gibi sarılarak uyduğu günler olmuştur. Ona defalarca seni seviyorum da demiştir ama adamın kafasında bu soru bir türlü cevaplanamamıştır. Uçuştan bir gün önce yattığında karısına bu soruyu sorar kadın şok olur. 'Ne saçmalıyorsun sen tabi ki seni seviyorum ve sen pilot olmasanda seninle evlenirdim seni severdim. Sen uçuştayken ben burada neler çekiyorum biliyor musun sen? Ve biliyorum ki sende yukarda beni düşünüyorsundur. Sen benim için çalışıyorsun sen benim erkeğimsin, canımsın sana bir şey olsa ben ne yaparım? Seninle ne olursan ol evlenirdim ve böyle kalacağım yoksa sen beni sevmiyor musun? bana inanmıyor musun?' Adam 'Elbette seni seviyorum ve sana inanıyorum ama bu soru aklımdan hiç çıkmıyor bir tanem meleğim kokpitimden cebimden resmini eksik etmiyorum ama bu soruyu hep kendime soruyorum beynim beynimi yiyor sadece sorayım dedim' Kadının gözleri dolar arkasını kocasına döner ve. 'Sen bu sorunun cevabını hala bulamadıysan demek ki beni sevmiyorsun demektir demek ki beni hiç sevmemişsin demektir' der ve uyur. Ertesi günü adam uçuşa gider zorlu bir uçuştur karısı ise evdeki haplardan her birini toplar ve aynı anda içer. Bir resmin arkasına 'Ben seni gerçekten çok sevmiştim ve seni hep sevicem sen beni sevmesen bile' diye yazar. Adam uçuştan gelir kapıyı çalar kapı açılmaz telefonla arar içerden telefonun sesini duyar ama içerden ses yoktur. Karısının ona naz yaptığını zanneder ama karısı oturma odasında can çekişmektedir. Adam biraz geri gider ve kapıya hızla çarpıp kapıyı kırar. Direk içeri dalar ve yerde titreyen karısını görür yerde kendi resmi ve haplar vardır. Resmin arkasını çevirir ve notu okur 'Ben seni gerçekten çok sevmiştim ve seni hep sevicem sen beni sevmesen bile'. Adam karısının intihar ettiğini anlar nabzını kontrol eder çok düşüktür bildiği tıbbi müdahaleleri uygular ve hemen arabayla hastaneye götürür. Hastanede karısının gözlerinin bir ara açıldığını görür ona göz kırpar ve tekrar gözleri kapanır. Yoğun bakımda ameliyat saatler sürer adam gözünü kırpmadan orada bekler yoğun bakımın küçük kare camından içerde olanları görür bir ara kalp cihazında karısının kalbinin durduğunu görür ve hemen içeri dalar. Doktorlar dışarı çıkmasını ister ama o çıkmaz karısının sol elini tutar dizlerinin üzerine çöker ve 'Bebeğim meleğim canımın içi eğer ölürsen sensiz yapamam yaştmam kendimi ne olur dön bana güzelim yemin ederim eğer ölürsen Allah korusun ama eğer ölürsen kendimi en ağır işkenceyle öldürürüm aşkım ne olursun bırakma ellerimi dön bana seni seviyorum' der. Kadının nabzı düşükte olsa atmaya başlar adam ise dışarıya sürüklenerek çıkarılır ve ağlama krizine girer. Ertesi günün sabahı karısını ziyaret eder karısı gözlerini açmıştır ellerini öper ağlayarak 'Bırakma beni seni seviyorum tatlım gerçekten seni seviyorum'. Kadın ona bakar ve aynı şeyi söyler 'Ben seni gerçekten çok seviyorum' Kadın iyileşir adam bir daha bu soruyu kendine asla sormaz ve sürekli olarak karısını sevdiğini söyler. Hergün eve çiçekler götürür ve karısını bir bahçıvanın güle baktığı gibi bakar. İkisi bu olayı unutamaz ama sanki yaşanmamış gibi hayatlarını sürdürürler.
    Sponsorlu Bağlantılar
    25 Nisan 2009
  2. PayLaşım için TşkLeRr..
    20 Mayıs 2009
  3. Paylaşım için tşkr
    6 Haziran 2009
  4. çok güselmişşş yhaaa çok etkilendim teşekkurlerrrr
    12 Haziran 2009
  5. çok güselmiş.keşke her insan böle şeyler yaşamadan birbirinin kıymetini anlasa...
    16 Haziran 2009
  6. Haklısınn. Beğendiğine sevindim:) tüm yorum yorm yazan ve okuyan arkadaşlara teşekkür ederim....
    16 Haziran 2009
soru sor