Blog maclar / Banko Maçlar / Şikeli Maçlar / Hazır İddaa Kuponları

İsimli konu WH 'Spor' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 28 Mart 2014 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Blog maclar / Banko Maçlar / Şikeli Maçlar / Hazır İddaa Kuponları. [IMG] Blog maclar / Banko Maçlar / Hazır İddaa Kuponları BANKO MACLAR VE HAZIR MACLAR Öncelikle Selamun Aleykum arkadaslar ben Serkan Yaman... faulsüz maçlar Kocaeli'deki maçlar ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Blog maclar / Banko Maçlar / Şikeli Maçlar / Hazır İddaa Kuponları
    Blog maclar / Banko Maçlar / Hazır İddaa Kuponları

BANKO MACLAR VE HAZIR MACLAR

Öncelikle Selamun Aleykum arkadaslar ben Serkan Yaman yıllardır iddaa'nın icindeyim ve macları yakından takip edip tum iddaa oynayan her arkadasımız gibi bende kazanmak icin bu isi yapıyorum bu iste basarılı oldugumu düsündügüm icinde www.Facebook.com 'da bir profil actım ve oynadıgım maclardan başkalarınında faydalanması icin www.facebook.com'da kendi profilimde macları yayınlıyorum 20 mac verıp en az 15 ve 18 arası macta basarı saglıyorum sizde iddaa ile ilgileniyosanız mac bulmakta veya tahmin etmekte sıkıntı cekıyosanız beni takip edebilirsiniz.

FACEBOOK LİNKİM TAKİPET BERABER KAZANALIM www.facebook.com/SerkanYaman006
    GELELİM ŞİKELİ MAÇ VE BLOG MACLARINA
    Sevgili arkadaslar 2014 yılında yasıyoruz ve bazı kisiler elimde sikeli mac var blog macı var %100 gelme ihtimali diye milleti kandırıp duruyorlar Böyle sikeli macmıs blog macıymıs diyenlere inanmayın gercegi yansıtmıyor hic biri, amaç milleti dolandırmak ve parasını çarpmaktır sadece saglam analiz vardır ve saglam analizle kazanılır bundan 10 yıl once sike denilse inanırdım ama 2014'yılında sıke dıye bırsey olduguna inanmıyorum sizlerinde bunun gibi seylere inanmamanızı gercegi yansıtmadıgını bilmenizi istiyorum ve HERKESE SAYGILARIMI SUNUYORUM Takip et Kazan www.facebook.com/SerkanYaman006
    Sponsorlu Bağlantılar
    Son düzenleme: 10 Mayıs 2014
    28 Mart 2014
  2. VİP Grup açılmıştır.
    VİP GRUP BİLGİSİ

► Banka: SADECE İŞ BANKASI ATM'LERDEN İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ
    ► Hesap No: 4217 1403446
    ► Alıcı: S******* Y******
    ► Ücret: 105 Lira
    ► Süre : 15 - 20 Gün sadece grupda olacam

MESAJLA DEKONT RESMİNİ ATANLARIN GRUP ÜYELİGİ BAŞLAR

Arkadaşlar gerekli bilgiler bu durumda mevcuttur özelden sadece dekont resimlerine bakıyorum Dier mesajlara bakmıyorum bankadan dekontu almayı unutmayın dekontun resmını attıgınız zaman gruba uyelıgınız başlar hafta sonu oldugundan dolayı internetten ödemeleri almıyorum bilginiz olsun internetten ödeme yapmayın pazartesiyi beklersiniz..
    10 Mayıs 2014
soru sor