blueth kızılötesiz telefona herşeyi gönderme

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, küçük hacker üyesi tarafından 21 Mart 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: blueth kızılötesiz telefona herşeyi gönderme. Arkadaslar Simdiki Anlatacaklarımı Can Kulagıyla Dinleyin Cunku Bunu İlk Defa Duyacak Ve Cok Sasıracaksınız.Baslıyorum Adamlar Oyle Bise Yapmıs Ki... telefona bakın Telefona bakarmısınız ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaslar Simdiki Anlatacaklarımı Can Kulagıyla Dinleyin Cunku Bunu İlk Defa Duyacak Ve Cok Sasıracaksınız.Baslıyorum Adamlar Oyle Bise Yapmıs Ki Bluetooth Kullanmadan Bilgisayardan Telefona Dosya Gonderebiliyorsunuz.Biliyorum Simdi Herkes Bi Garip Oldu.Bunun İcin Sadece Bir Kere Bluetooth Kullanıyorsunuz.O da Gereken Programı Telefonunuza Yuklemek İcin.Biraz Sonra Asagıda Linkini Vercem ona Tıklayıp Once Download Bolumunden Programı İndirin Ve Telefonunuza Bluetoothla Gonderin.Sonra Tekrar İnternetten O Siteye Girerek Send File 'a Tıklayın Bilgisayarınız dan Gondermek İstediginiz Dosyayı Secin Ve Telefondan Programı Acın Cameranızı Bilgisayarın Montorune Yaklastırın Veodaklanın Orda Bir kutu Var onun Tam Ortasına Tutmaya Calısın Ve Son Adım Mousela Playa Basın ve Bekleyin Sonra dıt!dıt!dıt!dıt! Mesaj Geldi aaaaaa Program Cebinizde alkıs alkıs Evet Artık O Mukkemmel Site ScReeNFTp (http://www.screenftp.com/) iste bu kadar dediklerimi unutmayın

arkadaşlar benim s60 telefonum yok ama bi arkadaşta denedik oldu sizde deneyin bakalım

tekrardan site : www.screenftp.com
    Sponsorlu Bağlantılar
    21 Mart 2006
  2. abi çok saol gerçi bende usb uzantısı var ama hakikaten iyi bişi emegine sağlık mesajlarınızı esirgemeyin :bravo: :alkis:
    31 Mayıs 2006
  3. denedim olmuyor yani nasıl yapıldığını biliyorsanız tarif edin yapalım, ekrana tutuyorum yakın bir şekilde siyah parazitler oluyyor. ve bide programı açtıktan sonra hiçbir seçeneği yok ne kardet ne başlat hiç bişey yok. sadece help ve exıt var. seç me tuşu ( genelde nokyalarda ortadaki tuş yada jouistik ) bu seferde donuyor ve bi yazı çıkıyor. bazende nasıl oluyo bilmiyorum ama görüntünün yanındaki yerde rakamalar oluyo ve kırmızı bir çizgi bi yukarı çıkıyo bir iniyo. biraz uzun yazdım sanırım ilk deniyen benim tecrübelerimi aktarmak istediim. bunu başaran biri varsa lütfeen bizimle paylaşsın. teşükkürler. yinede bizi böyle bir sistemden haberdar ettiğin için eline emeğine yüreğine sağlık. :alkis:
    5 Haziran 2006
  4. :alala: :alala: :alala:
    10 Haziran 2006
  5. :alala: :alala:
    30 Haziran 2006
  6. :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
    3 Ağustos 2006
  7. abıcım sen baya sacmalamıssın yaaa
    24 Ağustos 2006
  8. güzelmiş daha önce duymuştum bunu :gozkırp: :gozkırp: :gozkırp:
    31 Ağustos 2006
  9. :dans: :dusun: :gozkırp: :deli:
    1 Ekim 2006
  10. programın linkki nerede
    19 Temmuz 2008
  11. beyler deneyin ama yanılmayın.....
    1 Ağustos 2008
  12. buu 2senedir var be kardeş:D
    7 Ağustos 2008
  13. çok karışık bişi yapamadım
    11 Ağustos 2008
  14. emeğe sağlık
    24 Ağustos 2008
  15. Slm Arkadaşlar Ben daha bugün ğye oldum bunu adresini göre bilmek içinde bu açılmıyo bilen varsa sölesin yha ne olur vede benim telefon samsunge250 olurmu arkadaşlar?
    28 Ağustos 2008
  16. slmmm yaa bende yeni üyeyim ama yapamadım ztn bnm pcde bluetooth yokki nasıl olcak o işşş öfff
    1 Eylül 2008
  17. telefondan bilgisayara buluetoothla aktarmak istiyorum
    25 Eylül 2008
  18. yardmc olurmsnz ne yapmam lazm nerden yüklenyr bu prgram?
    25 Eylül 2008
  19. yardmnz beklyrm
    25 Eylül 2008
  20. yha arkadşlar ben bilgisayardan telefona şarkı gönderdim şarkıyı telefonda görüyorum ama dinleyemiyorum:alala: yardımcı olursanız çok sewinrim(şimdiden saolun)
    13 Ekim 2008
soru sor