Cep telefonuna gelen mesaj nasıl engellenir?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 10 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Cep telefonuna gelen mesaj nasıl engellenir?. mesaj atıyor birisi rahatsız ediyor ben o numranın bana msj atmasını istemyrm napabilirm? engellemek istiyorum teL. modeLm samsung s5233a Cep Telefonunuza En Son Gelen Mesaj.. Cep Telefonunuza Gelen Son Mesaj Nedir? ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    mesaj atıyor birisi rahatsız ediyor ben o numranın bana msj atmasını istemyrm napabilirm? engellemek istiyorum teL. modeLm samsung s5233a
    Sponsorlu Bağlantılar
    10 Temmuz 2010
  2. Samsung Arama Engelleme

Önce engellemek istediğin numarayı ekrana yaz, arama tuşuna bas ve hemen ardından kapatma tuşuna bas. Yani amacımız kişiyi aramak veya çaldırmak değil, Son Görüşmeler listesi ne eklemek. Daha sonra ekran da hiçbirşey yokken arama tuşuna basarak Son Görüşmeler listesini aç ve numaranın üstüne gelip Seçenekler i seç ve oradan "Reddetme Listesine Ekle" seçeneğini seç.

Samsung Mesaj Engelleme

Kişinin sana mesaj atmasını engellemek için ;
    Menü / Mesajlar / Ayarlar / Metin Mesajları / Engellenen Numaralar
    Buraya mesaj atmasını engellemek istediğin numarayı yazarak yapabilirsin.

alıntı
    17 Temmuz 2010
  3. ya benm teln markası lg kp500 hattm avea sdce bir kişdn gelen msjları engellmk istyrm nasl yapblrm acba?
    15 Eylül 2010
  4. Teşekkürler işime yaradı :)
    17 Eylül 2010
  5. Avea müsterı hızmetlerını ara numarayı oraya ver olur bıter
    18 Eylül 2010
  6. telefonumu birileri rahatsız ediyo ve hiç hoş bişey değil....ama bir türlü telimde numara engelleme yerini bulamadım..tel modelim lg kp500 lütfen yardımcı olun..şimdiden tşkederim....
    14 Ocak 2011
  7. numara engelleyemezsiniz telefondan msj engelleyebilirsiniz zaten sizi, arayamazda onun için telefondaki mesajlar kısmına girip ayarları seçin orda mutlaka bulursunuz engelle kısmını
    18 Ocak 2011
  8. benide birisi rahatsız ediyo gece yarıları mesaj atıyor telin markası LG C-305 ve turkcell im lütfen yardım edin
    1 Şubat 2012
  9. Yardım edermisiniz? Telefonumun markası LG T315i . Mesaj engellemeyi nasıl yapabilirim? Bana durmadan mesaj atıyor. ve bu bütün hayatımı etkiliyor. Lütfenn.?????
    27 Şubat 2012
  10. Benim telefon 5800 xpressmusic gelen mesajları nasıl engellliyebilirim yardım edermisiniz??????çok ihtiyacım var...
    28 Mart 2012
  11. telofonum s duos s7562 mesaj engelliyemiyorum engelleme yerine mesajı kiltleme var onu kilitle diyorum lakin hala mesaj geliyorum o kişiden ben aydınlatırmısınız ltf
    15 Mayıs 2013
soru sor