> Dünyanın en zehirli akrebi

İsimli konu WH 'Hayvanlar Alemi' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 13 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: > Dünyanın en zehirli akrebi. Dünyanın en zehirli akrebi sadece venezuella'da yaşıyor...soktuktann sonra geriye sadece 10 dakikanız kalıyor... [IMG] Dünyanın en zehirli hayvanları dünyanın en zehirli hayvanları ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Dünyanın en zehirli akrebi sadece venezuella'da yaşıyor...soktuktann sonra geriye sadece 10 dakikanız kalıyor...

Dünyanın en zehirli akrebi
    Sponsorlu Bağlantılar
    13 Aralık 2007
  2. paylaşım için saol................
    29 Temmuz 2009
  3. TeşekkürLer......
    1 Ekim 2009
  4. Dünyadaki hiç bir akrep zehri yetişkin ve sağlıklı bi insanı öldürmez. sadece yaşlılar, çocuklar, ve bünyesi zayıf (hatalıklı) olanlar için ölümcül tehlikesi vardır.. dünyanın en zehirli akrebide venezuella'da yaşamaz. türkiye'nin günaydoğu ve adıyaman bölgelerinde de vardır.
    8 Ağustos 2010
  5. Aynen Kürşad Haklı Bence Bunun Mantıklı Olduğunu Düşünüyorum yanlız yanılma Payı Olabilr Heryerde Dünyanın en zehirli Akrebinin Farklı İsimlerini Gördüm Eurlics Abdurrahmanbayram da Bu akreplerden biri Ve akrepin bulunduğu yer Mardin Sanırım
    25 Mayıs 2012
  6. doğru ama enzehirlisi bu Adı death stalker mardin de yaşayan örneği var diğer adıysa leiurus quinquestriatus ve leiurus Abdullahbayrami diyede bilinir 10 dk da öldürür bu akrep hakkında herşeyi biliyorum vikipedisini ezberledim :D hayranıyımdır çünkü bu akrebin yavrusunun kurutulmuş bi hali anahtarlığımda duruyor ve altındada afghanistan yazıor :D
    11 Ağustos 2012
soru sor