dünyanın en zor sorusu

İsimli konu WH 'Bilmeceler' kategorisinde, serdem_748 üyesi tarafından 11 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: dünyanın en zor sorusu. uçurumun dibindesiniz bir elinizle küçük çocuğunuzu diğeriylede büyük çocuğunuzu tutuyorsunuz eğer bi müdet daha böle kalırsanız üçünüz birden... dünyanın en zor sorusu buymuş:=} Dünyanın En Zor 2 Sorusu (BiLene Harbi HeLaL) ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    uçurumun dibindesiniz bir elinizle küçük çocuğunuzu diğeriylede büyük çocuğunuzu tutuyorsunuz eğer bi müdet daha böle kalırsanız üçünüz birden düşeceksiniz.hangisinin elini brakırdınız?dünyanın en zor sorusudünyanın en zor sorusu

arkadaşlar sorunun cevabını bende bilmiyorum
    Bilene helal olsun
    Sponsorlu Bağlantılar
    11 Haziran 2009
  2. ben olsaydım üçümüzde gderdik cünkü ikiside biizim canımız..
    11 Haziran 2009
  3. ikiside canından bir parça nasıl bırakılır ki herhalde hiçbirini bırakmazdı hepsi birlikte düşerlerdi ... sanırım
    11 Haziran 2009
  4. eee Zaten Uçurum İçindeler.:muha:
    11 Haziran 2009
  5. hımm, illa da bitanesinin elinimi bırakmak zorundayım? eğer öyleyse büyüğünü bırakırdım,çünkü en azından diğerinden daha büyük.ama yaşatıcak Allah yaşatır zaten.:D
    11 Haziran 2009
  6. :Diyide zaten uçurumun dipindeyiz bildiysem +rep lütfen :D
    12 Haziran 2009
  7. Öncelikle verildi.
    Şunu söyleyeyim, uçurumun dibindeysek ellerini de bıraksak düşmezler ki :D
    12 Haziran 2009
  8. ellerini bırakırsak düsmesler ki:)
    13 Haziran 2009
  9. eck

eck

Çok zor bırakmak,ikiside evladın,kendimide atardım o kişi yerinde olsaydım..
    13 Haziran 2009
  10. katılıyorum arkadaşa;
    çocukları elinizle tutuyorsunuz diyor. çocukların elini tutyorsunuz demiyor.
    13 Haziran 2009
  11. eck

eck

Ama,bir müddet daha kalırsanız üçünüzde düşeceksiniz demiş cevabı şudur,Bir babaya,anneye göre evlat acısı en zorudur,o yüzden adamda kenisini aşağı atmalıdır...
    13 Haziran 2009
  12. iilk bu arkadaş bildii şahidimm:D:D
    13 Haziran 2009
  13. arkadaşlarımın dediği doğru zarten uçurumun dibindeyiz....yani düşmüşüz bile önemli olan soruyu cevaplamak değil.soruyu iyice anladıktan sonra zarten cevap kendiliğinden ortaya çıkıyor:muahaha::muahaha::muahaha::muha::muha:
    15 Haziran 2009
  14. Adam size Soru Soruo Siz soruyu degiştiriosunuz. YANLIŞŞ
    Soru ne ise öle kalsın ben cevabı Verem HEMEN

1.uçurumum kenarında 3 kişi var dimi
    Baba_Küçük Çocuk_Büyük Çocuk

2.Birinin Elini Bırakması Lazım Soru Öle Çünkü

3.Büyük Çocuk Adı Üstünde Elini Bıraksa Bile Düşmez Aşagıya Geri Zekalı Deilse

4.Babası Küçük Çocugun Elini Bırakırsa Adı Üstünde Küçük Düşebilir Aşagıya

Onun İçin Baba Büyük Çocugun Elini Bırakır.Küçük Çocugun Elinden Tutar.Ve Kimse Aşagı Düşmez.:tamam:

TH3ND:bravo:
    29 Ağustos 2009
  15. çoK zor buLamadm :D
    29 Ağustos 2009
  16. ilginç :uzgun:
    bulamadım bnde :)
    1 Eylül 2009
  17. yorumm yoqq:uzgun:
    1 Eylül 2009
  18. neden tek elimi bırakiim her ikisinide bırakıp ben atlarım arkads
    1 Eylül 2009
  19. bn olsam kndimi atardım:D(ama blki)
    2 Eylül 2009
  20. ikisini uçurumun dibinde ileri atardı ve kendiside giderdi böylece ikiside kurtulurdu

beni anlamyanlar için fotoraf yapıyorum bekleyin:tamam:

atılmıyo fotoraf arkadaşlar neyse benim konularımada girermisiniz????????????
    14 Eylül 2009
soru sor