Ekran bozuldu!

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, Kingflow üyesi tarafından 24 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Ekran bozuldu!. selam,sabah bilgisayarı acarken windows yukleme cubugu cıktıgı anlarda monitorden parlaklık ayarı yaptımkullnıcı girisi gelinc e goruntu bozuldu kenarlar... yardım ekran düzeni bozuldu Bozuldu ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    selam,sabah bilgisayarı acarken windows yukleme cubugu cıktıgı anlarda monitorden parlaklık ayarı yaptımkullnıcı girisi gelinc e goruntu bozuldu kenarlar karıncalastı goruntu buyudu,reset attım,ananakrt sayfası duzgun gorundu,windows yukleme cubugu duzgun gorundu,ama kullnıcı girisi yine bozuk cıktı bigisayarı actım yine karıncalı buyuk bir goruntu vardı.guvenli modda actım hicbir sorun yok.yardım ederdeniz sevinirimEkran bozuldu!
    Sponsorlu Bağlantılar
    24 Haziran 2009
  2. ekran kartının sürücüsünü yeniden yüklemeyi dene....windows açılırken yüklenen graphic kart driverinde büyük ihtimal sorun var anlatıgına göre...eger sorun hala devam ederse format atmadan önce ekran karıtını bi değiştir arkdaşından al bi dene oda olmadı format at işletim sisteminde sorun var demektir.
    24 Haziran 2009
  3. ilgilendigin icin tesekkurler... ekran driverini yukledim olmadı,bi format atcam
    24 Haziran 2009
  4. format atma xp cd sini tak ve onar yap düzelir bilgisayarın xp deki bir takım hataları onarırsan bi problem kalmaz
    24 Haziran 2009
  5. İşletim sisteminde sorun var büyük ihtimalle monitorun parlaklığını ayarlama işi tamamen tesaduf işletim sistemini formatla ya da onar.:tamam:
    24 Haziran 2009
  6. islatim sistemim vista:D
    24 Haziran 2009
  7. Formatlama ! sadece ekran kartı sürücüsü bozulmuş , bu yüzden öncelikle o bozuk olan yüklü sürücüyü kaldır. RevoUninstalelr diye bir program var onun la kaldırabilirsin. Sonra Kartının Modeli ve İşletim sisteminin (Vista 32 veya Vista 64) neyse ona göre en son güncel driverını indir yükle ve DX9 u da en son güncel sürümünü yükle ,açıp kapa düzelmesi lazım.
    25 Haziran 2009
  8. Herkes sallıyor ya bi gidin be dx in masaüstü ekran ayarı ile ne alakası var.
    Güvenli moddan gir monitör ayarlarını sıfırla.Daha sonra ekran kartı kontrol paneline gir defaulta al.Düzelir.
    30 Haziran 2009
soru sor