En iyi Metal grupları..

İsimli konu WH 'Müzik' kategorisinde, children_of_bodom üyesi tarafından 4 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. Iron maiden
    Children of bodom
    Cradlie of filth
    Orphaned land
    Amon amarth
    Arch enemy
    DT
    Deaht
    Dimmu borgir
    Kalmah
    Rob zombie
    System of a down !
    13 Temmuz 2010
  2. Beyler metallicaya bişey demem ama size sşöyle anlatmaya çalışayım kendimden
    Yıllardır kulayıma hitap eden bişey bulamadım müzik gürültü deildir metal dinleyipde başım ağrımadan vücudum titreyerek dinlediğim tarzları farklı iki grup var

1_ İced eart böyle bir ses böyle rifler böyle güzel müzik ben görmedim
    2_ İmmortal blackin kralı bence kötü dediğim next yaptığım bi parçaları yok abbathın sesi gibi black metale gelmez bunu bilin
    3_ judas priest, manowar, guns'n roses gibi vokal seslerinide es geçemem
    31 Ağustos 2010
  3. Kardes Metallica Bitmez Bitirttirmem Efsaneler Her Zaman Anlatılacaktırr Ve METALLİCA tam Bir efsaneeeeeeeeeee Kimse susturamaz Susturtturmam
    2 Eylül 2010
  4. 1 nighwish 2 blind guardin 3 epica 4 within temptation alakasız olacak ama 5 dısturbed
    7 Eylül 2010
  5. Agalar bilmem bilirmisiniz Death Metalde The Berzerker....
    Böyle Bateri yok agalar Berzerker Wisdom And Corruption yazın dinleyin....

Amon Amarth'da süper
    Godsmack Biliosanız Eskidir biraz
    Kreator Crush Metalde Fena Deil
    Lamb Of God severim

Ama En iyisi The Berzerker ve Amon Amarth bence....
    8 Eylül 2010
  6. tabiki de megadeth
    9 Eylül 2010
  7. gogol bordello dinleyin acık ya :D
    19 Eylül 2010
  8. Cradle Of Filth-Manowar-İron Maiden-Children Of Bodom-Mudvayne-Dimmu Borgir-Slayer-Gorgoroth-Mayhem..
    en sevdiklerim bnlar
    20 Eylül 2010
  9. haklı olabilirsiniz arkadaşlar metallica falan var ama metalin alt kategorileride var sadece metal adına düsünmemek lazım bunun nu metali doom metali black metali vs var bunları göz önünde blulndurursak her grubun bi kategoride iyi olduğu gözler önüne serilecek lüfen basit düşünmeyelim
    26 Ekim 2010
  10. metallica hikaye ya bana göre 1 linkin park 2 slipknot 3 amon amarth
    18 Ocak 2011
  11. misafir tarzına hayran kaldım linkin park ve slipknot dinle sonra gel isveç viking metal(black metal akımıdır aslında) yapan adamı dinle başarılı :muha:

9 dakika süre sonraki ekleme :

Bakıyorumda bir metallicadır almış başını gidiyor bir zamanlar en iyi grup olabilirdi ismide olabilirdi fakat artık piyasa müziği yapıyor heavy metal ve türevleri piyasa müziği yapan adamlar için çıkmadı. para için tarz değiştirip,karı kız için müzik yapanın işi değildir metal müzik... para kazanmasınmı diceksiniz kazansın ama kalkıpda bir ropörtajında hala bilmediğim bi evim hala bilmediğim bi arabam yatım katım var dicekse kazanmasın daha iyi temel olarak anlatmak istediğim şu ki Heavy Metal bir isyandır,yaşam şeklidir,yaşam ile iç içedir ve sizin kimliğiniz belirler...kişiliksiz insanlara tepkim her zaman büyüktür ....
    19 Ocak 2011
  12. \m/

\m/

Arkadaşlar METAL hakkında birşey bilmeyenler YORUM YAPMASIN! Sonra kavga çıkıyo :D
    Ben dinlediklerimi saysam sığmaz ama gerçekten metalle alakasız şeyler söylyorsunuz. Zevkler vee Renkler TARTIŞILMAZ ;) Ayrıca metal ve klasik müzik gayet yakın. Evet klasik müzik eski burjuvaların müziği olabilir ama bu metalin klasik müzikten geldiğini değiştirmez :)
    Ben 9 yaşımdan beri metal dinliyorum ve şu ana kadar hiç sıkılmadım.
    METAL MÜZİĞİ AYIRMIYORUM BENCE METAL YAPAN HER GRUP GÜZEL. Sevdiğimiz grupları dinliyoruz ve o yüzden sıkılmıyoruz. Burda amaç kavga etmek değil.Sadece birbirimize grup öneriyoruz . herkes kendi düşüncesini belirtiyor.
    14 Temmuz 2011
  13. pentagram

moribund oblivion
    18 Şubat 2012
  14. ya saçmalama metallica geçmiş adamlar metal müziğine hız kazandırmış tarihe adını yazmıştır slipknot dediğin grupta estetik yok
    7 Mayıs 2012
  15. Slipknot System of a Down Static x The Agonist Bullet for My Valentine :muahaha:
    Baska İstiyen
    7 Haziran 2012
  16. Marilyn Manson, SLIPKNOT, Rammstein, Lamb Of God, Manowar, Metallica, In Flames, Iron Maiden, Slayer.
    13 Temmuz 2012
  17. System of a down
    16 Ağustos 2012
  18. Disturbed Metallica Linkin P. Nirvana Queen ...
    10 Şubat 2013
soru sor