Erkeğin"seni seviyorum" demesi

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, bad-suvar üyesi tarafından 19 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Erkeğin"seni seviyorum" demesi. Erkeğin "seni seviyorum" demesi sadece bir durum tespitidir. Bu yüzden durumda bir değişiklik olmadığı sürece yeniden yeniden seni seviyorum demeyi aklına... seni seviyorum..seni seviyorum.. > seni seviyorum SeNi SeViYoRuM... ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Erkeğin "seni seviyorum" demesi sadece bir durum tespitidir.
    Bu yüzden durumda bir değişiklik olmadığı sürece yeniden yeniden seni seviyorum demeyi aklına bile getirmez.
    Çünkü erkek için seni seviyorum demek 1 kerelik birşeydir.
    Kadınlarsa erkeğin günün 24 saatinin 25'inde de kendilerine seni seviyorum demesini bekler ve hatta isterler.
    Kadının bunaltıcı istekleriyle her defasında seni seviyroum demek zorunda kalan erkek sonunda içsel bir tırlatma yaşar.
    Seviyor olmanın bilincinden uzaklaşır belki de.
    Bilir ki, her "beni seviyor musun?" sorusuna evet demeli... hatta yetmez evet ben de seni seviyorum demeli..lastik gibi.
    Arkasından başka sorular:
    Peki ne kadaaaaarrrrrğğğğğ ????
    -Aşkım çok seviyorum...
    Ne kadarrrğğğ çok amaaaaaaaaa ???
    -Çok kadar çok !!!
    Peki o zaman Erkeğin

Başka bir gün aynı sorular başka cevaplar:
    Peki ne kadaaaaarrrrrğğğğğ ????
    -Vazgeçemeyecek kadar..
    E hani beni çok seviyordunnnğğğ ???
    -??? ( içinden alla allaaa !!! )
    -Peki canım, seni çok seviyorum.
    Ama ben söyledim diye çok seviyorum dedin sen beni artık sevmiyorsuuunnnnğğğ...
    -??? ( içinden allahım, sabır yarabbim )
    Peki sevme bakalım...

Diğer zamanlarda, aynı türden öteki konuşmalar artık üzerinde durulamayacak kadar ayrıntı..
    Çok sürmez birkaç zaman sonra erkek yeni bir durum tespiti yapmak zorunda bırakılır.
    Sessiz kalıp konuyu başka yana çekmeye çalışır. Ardından gelecek bellidir. Sanki diğeri de aynı değilmiş gibi limandan ayrılır...
    Sponsorlu Bağlantılar
    19 Şubat 2008
  2. Kadir abini sözü geldi aklıma,şu Serpil çakmaklı ile olan düello.Seviyormusun--hayır seviyormusun ---hayır seviyoooorrrmuuuuusun--Serpil ablam Evet der korkudan garibim.
    Yalan söylüyorsunnnn diye çakar Kadir abim.:hehehe:
    20 Şubat 2008
soru sor