> EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)

İsimli konu WH 'Güzel Sözler & Hazır SMS' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 25 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: > EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =). ♥ Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar! [IMG] ♥ Tüm... > Mutluluk Mutluluk ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  ♥ Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim... Mutluluklar ! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim ! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim. EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle... Mutluluklar! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dilerim ! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum ! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın... EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim. EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar... EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle... EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar... EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Her günüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum... Ömür boyu mutluluklar ! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  ♥ Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar ! EvleneNLEre MutluluK DilekLERİ =)
  Sponsorlu Bağlantılar
  25 Kasım 2007
  #1
 2. paylaşım için sağol
  16 Aralık 2007
  #2
 3. PayLaşım İçin SaoL !!
  14 Mayıs 2008
  #3
 4. paylaşım için teşekkürler
  10 Ekim 2008
  #4
 5. teşekkürler...
  12 Ekim 2008
  #5
 6. Teşekkürler.
  17 Ekim 2008
  #6
 7. TeşekkürLer.
  24 Ekim 2008
  #7
soru sor