facebook albümüme resim ekleyemiyorum

İsimli konu WH 'Internet Teknolojileri' kategorisinde, maruvin üyesi tarafından 9 Kasım 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: facebook albümüme resim ekleyemiyorum. selam arkadaşlar siteye yeni katıldım ben bi sorunumvar:öhh: yardımcıolursanız sevinirim:yuppi:.facebook resim albümüme resim ekleyemiyorum. resim ekle... Facebook Avatar Ekleyemiyorum ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    selam arkadaşlar siteye yeni katıldım ben bi sorunumvarfacebook albümüme resim ekleyemiyorum yardımcıolursanız sevinirimfacebook albümüme resim ekleyemiyorum.facebook resim albümüme resim ekleyemiyorum. resim ekle dediğimde İnternet Expoler hata verip siteyi yapatıyorfacebook albümüme resim ekleyemiyorum.ne yapmam gerek???
    Sponsorlu Bağlantılar
    9 Kasım 2008
  2. kimse yardım etmedimi arkadaşa yaww. aynı sorun bendede çıktı napacaz acaba. arkadaşım maruvin sen yolunu bulduysan bide bana göster yaw .ok iyi olur resim ekleyemiyorum
    10 Kasım 2008
  3. kimse yardım etmedimi arkadaşa yaww. aynı sorun bendede çıktı napacaz acaba. arkadaşım maruvin sen yolunu bulduysan bide bana göster yaw .ok iyi olur resim ekleyemiyorum
    10 Kasım 2008
  4. kendi kendine düzeldi:öhh: bi süre bekle sorun cözülür belki seninde;)
    14 Kasım 2008
  5. bir süre bekliyeceksek ne gereği kaldı yardım almaya...Arkadaşlar kb yüksek geliyor , resimle creator gerekli ,bulduğum bir kaç tane yükledim ama net çözüm alamadım...Yardımcı olmanızı diliyorum.İşimiz beklemeye kalırsa yandıkkkkk.Acil çözüm.Çözüm sunan herkeze şimdiden emeğe saygı derim...
    13 Haziran 2009
soru sor