Facebookta'ta Profilde Paylaşılanların Ansayfada Çıkmaması Sorununun Çözümü

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 5 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Facebookta'ta Profilde Paylaşılanların Ansayfada Çıkmaması Sorununun Çözümü. Facebookta'ta Profilde Paylaşılanların Ansayfada Çıkmaması Sorununun Çözümü [IMG]Profilde Paylaştıklarım Anasayfada Çıkmıyor - Duvarımda Paylaştıklarım... Xtrap sorununun çözümü 1723 Knight Online giriş sorununun çözümü ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Facebookta'ta Profilde Paylaşılanların Ansayfada Çıkmaması Sorununun ÇözümüProfilde Paylaştıklarım Anasayfada Çıkmıyor - Duvarımda Paylaştıklarım Anasayfada Gözükmüyor - Paylaştığım Videolar Anasayfada Görünmüyor

Sorun :

Son zamanlarda Facebook'un kendini geliştirmesiyle ortaya çıkan bir sorun, herkesin başını ağırtıyor. Profilde paylaşılanlar Anasayfaya gönderilmiyordu.
    Bu sorunu bende yaşıyordum ve kendi çözümümü paylaşıyorum belki faydası olur.

Açıklama :

Anasayfada Ekranın sol üst tarafında Haber Kaynağı, Sayfalar, Durum Güncellemeler,Fotoğraflar, Bağlantılar ve Daha fazla Olmak üzere 6 ana sekme bulunuyor.
    Bunlar Anasayfa da paylaşılan bağlantıların kategoriler halinde toplanmasıdır.
    Her bir sekmeye tıkladığınızda o kategori ile ilgili paylaşılanları görürsünüz.
    Resimde ki gibi ;

Çözüm :

Haber kaynağı sekmesine tıkladığınızda, (değiştirmediyseniz seçili olan sekmedir) hemen yan tarafında Canlı haberleri gör diye bağlantı çıkıyor ve yanında ne kadar Canlı haberimiz birikmiş yazıyor. Benim 10 tane birikmiş.
    Resimde ki gibi ;

Canlı Haberleri Gör bağlantısına tkladığımızda, duvarımızda paylaştıklarımız Anasayfada görünecektir.
    Sponsorlu Bağlantılar
    5 Aralık 2009
soru sor