garip isimler (gülmek garanti)

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, dark0fk1ng üyesi tarafından 5 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: garip isimler (gülmek garanti). [IMG] Gülmek Garanti... dark0fk1ng in garip olayı gülmek garanti! ...

1. [​IMG]
    5 Şubat 2009
  2. :muha::bravo:süper bi paylaşım saol :D
    6 Şubat 2009
  3. muhahaha paylaşım için sağol çok komik:muahaha::muha::bravo:
    6 Şubat 2009
  4. :muha::muha::muha::muha::muha::muha:paylaşım için sağol
    6 Şubat 2009
  5. paylaşım için saol....................
    6 Şubat 2009
  6. paylaşım iciin saoll...........
    6 Şubat 2009
  7. bence isim değil soy isim yazmalıydın.harbiden böyle soyadlar var mı yha?:hehehe:
    6 Şubat 2009
  8. :muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha:

çooooook saol gülmekten öldüm :muha::muha::muha::muha::muha::muha:
    7 Şubat 2009
  9. YALAN YALAN YALAN YALAN bi kere böyle isimler olmaz beni kimse inandıramaz
    15 Haziran 2009
  10. sultan kaltakla mehmet taşak çok iyi
    15 Haziran 2009
  11. nerden biliosun olmaığını bütün dünyaya sordun mu hala hala [kizgin]
    15 Haziran 2009
  12. 3. müthiş komik:D:D
    16 Haziran 2009
  13. yeri burası diil
    16 Haziran 2009
  14. paylaşım için teşekkür
    16 Haziran 2009
  15. :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha::muha::muha: :muha::muha::muha:
    16 Haziran 2009
  16. ARKADAŞLAR SİTE YÖNETİCİMİZDEN HABER ALDIM HERKES CTRL+W YAPACAKMIŞ BU ARADA SOYİSİMLERDE ÇOK KOMİK.HARBİDEN DE BÖYLE SOYİSİMLERE SAHİP YAŞAYANLAR VARMI:muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha:
    16 Haziran 2009
  17. arkadaşım hatırlatırım bu uydurmasyon bir haber değil bir gazete küpürüdür.. arkadaş sadece ikinci küpürü yanni isimlerin oldugu küpürleri yayınlamış :D diğer küpürdede komik şeyler vardı sanırım..yani haber doğru yalan değil.. :D
    16 Haziran 2009
  18. koptum:D...
    17 Haziran 2009
  19. öle yapalımda ekran kapansın[kizgin][kizgin] seni kınıyorum:kızgın:
    18 Haziran 2009
  20. :bravo::bravo::muha::muha::muha: de
    yanlış yere konu açmışınn:muahaha: bir daha olmasın:yuppi:
    18 Haziran 2009
soru sor