gerdekte gelinin belini kırdı

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, zerdeçal üyesi tarafından 2 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: gerdekte gelinin belini kırdı. [IMG] Görücü usulüyle evlendirilen çoban, ilk gece azgın boğa gibi saldırdı.. [IMG] Gözünü hastanede açan gelin, ‘Beni o adama vermeyin’ diye... Belini ölç sağlığını gör Gelinin uğursuzluğu ...

1. [​IMG]

Görücü usulüyle evlendirilen çoban, ilk gece azgın boğa gibi saldırdı.. [​IMG]
    Gözünü hastanede açan gelin, ‘Beni o adama vermeyin’ diye yalvardı..

Köylüler acıyıp evlendirdi.. [​IMG]

ÇOBAN Musa, kendini bildi bileli köyün çobanıydı..[​IMG]
    Artık 40 ına merdiven dayamıştı..
    Sabahın ilk ışıklarıyla hayvanları meraya götürüyor, akşam hava kararırken köye dönüyordu..
    Köyün dışındaki tek göz kulübesinde yalnız başına yaşıyordu. Musa nın durumuna acıyan köyün yaşlıları,
    onu kocası trafik kazasında ölen ve genç yaşında dul kalan
    Fadime ile evlendirmeye karar verdiler..
    Musa nın ve Fadime nin bu karara itirazı olmayınca, hemen düğün kuruldu.

Karyoladan yuvarlandılar [​IMG]

GELİN ile damat, düğünden sonra odalarına kapandılar. Ancak çoban Musa,
    daha odaya girer girmez Fadime ye saldırdı. İlk başlarda bu Fadime nin de hoşuna gitmişti..[​IMG]
    Oda adeta savaş alanına dönmüştü. Bir ara nasıl olduysa ikisi birden karyoladan yuvarlandılar ve 90 kiloluk Musa nın altında kalan Fadime acı bir çığlık attı.[​IMG]
    Belinde müthiş bir ağrı vardı ve kıpırdayamıyordu. Musa hemen köylülerden yardım istedi.
    Fadime apar topar kasabaya hastaneye götürüldü.

Yılların birikimiyle saldırmış..[sigara]

TAZE gelinin yapılan muayenesinde belinde kırık tespit edildi.
    Gözünü hastanede açan ve belki de bir daha yürüyemeyecek olan Fadime,
    iki gözü iki çeşme ağlayarak, ‘Beni bir daha o adama vermeyin’ diye doktorlara yalvarırken,
    hastane polisi de Musa nın ifadesini aldı. Şaşkınlığını üzerinden atamayan çoban Musa,
    ‘Hep yalnız yaşadım. Elime kadın eli değmedi. Yılların birikimiyle saldırmışım.[​IMG]
    Gerisini hatırlamıyorum’ dedi.. :D:D

[Not : Haber Gerçek.]

-Alıntı- [sigara]

kac koyun telef etmistir bu hayvan kimbilir..&)
    2 Eylül 2009
  2. inanmıyorum .. şaka gibi .. Allah korusun hepimizi .. böyle bişey olur mu yaa?
    2 Eylül 2009
  3. kac koyun telef etmistir bu hayvan kimbilir.:muahaha: köylulerde diyo bu koyunlara ne oluyo :D 40 yasına gelmiş 40 yılın verdiği birikimin sonucu bel kırmak oldugunu anlıyoruz arkadaslar ona göre 40 tan önce evlenelim tehlikesi var :D teşk zerdeçal
    2 Eylül 2009
  4. ohaa yuhh :D :hehehe: teşekkürlerr
    2 Eylül 2009
  5. :):):):):):):):):): adam kızın hastaneden cıkmasını beklıyodur kapıya nobetcı fılan koysalarda barıı hastanede saldırmasa:):):) bu arada bu adamın geredege 5 kısıyle grmesın gerekıyo aman musa oyle yapma boyle yap hadı kocum musa tamam musa devam musa dıye komutlarla:):):)): öldüm ya :)gülmekten tesekurler bu arada payalasım ıcın
    2 Eylül 2009
  6. olmuş işte:)

:muha::muha:yorumuna teşekkürler

de mi :D
    yorumun çok komik olmuş yaa :Dkadın dönmem diyomuş zaten XD
    2 Eylül 2009
  7. Bu Kadarda Olmaz:muha:
    Paylaşım İçin Teşekkürler
    2 Eylül 2009
  8. :D:D okurken güldüm ya ama kadına yazık olmuş
    2 Eylül 2009
  9. yorumun hic ic acicidegil dostum saygilar
    2 Eylül 2009
  10. adamda tm abazaymış he:D
    2 Eylül 2009
  11. 1- adam yıllardır o işi yapmıor biriktirmiş biriktirmiş saldırmış kaza geliorum demez ama bu sefer demiş:)
    2-adam zaten çobanmıs böle olması doğal insanlardan uzak duran bi adamdan ne beklenirki kim bilir kaç koyunla yatmıstır:D
    2 Eylül 2009
  12. teşekkürler yorumlara:)
    3 Eylül 2009
  13. Trajikomiq bir olay.Paylaşım için saol...
    3 Eylül 2009
  14. ohaa yuhh :D :hehehe: teşekkürlerr
    3 Eylül 2009
  15. yuh adama bak yaa..:muha: teşekkürLer..
    3 Eylül 2009
  16. ne adamlar var ya.yorumlara teşekkürler:)
    3 Eylül 2009
  17. ilginç bir olay... paylaşım için teşekkürler
    9 Eylül 2009
  18. Maşallah adam öyle saldırmış ki beli kırılmış 40 yılın verdigi tecrübe :D :muahaha::tamam::muha::yuppi::hehehe:
    9 Eylül 2009
soru sor