gergin bir cilt için

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, zerdeçal üyesi tarafından 25 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: gergin bir cilt için. [IMG] Cildi toksinlerden arındırmak[IMG] ona enerji ve canlılık kazandırmak[IMG] cildin kendini yenilemesine yardımcı olmak[IMG] ancak doğru... Gergin ve Kusursuz Cilt İçin Maskeler Sağlıklı bir cilt için.. ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  gergin bir cilt için  Cildi toksinlerden arındırmakgergin bir cilt için ona enerji ve canlılık kazandırmakgergin bir cilt için cildin kendini yenilemesine yardımcı olmakgergin bir cilt için ancak doğru yiyeceklerle mümkün...
  LOR PEYNİRİ

  Süt asitleri hazmı kolaylaştırıyor ve vücuda adeta detoks yaptırıyor. Kısa sürede belirgin bir şekilde vücudunuzu toksinlerden arındırıcı etkisi bulunuyor. Aynı zamanda lor peynirigergin bir cilt için içeriğindeki potasyum sayesinde vücuttaki fazla suyu atmaya ve cildin gergin görünmesine yardımcı oluyor.

  ANTEPFISTIĞI

  Sert kabuğun içindeki yeşil yemişi adeta bir enerji deposu. İçeriğindeki çinko ve oligo element cildi korurkengergin bir cilt için aynı zamanda bağ dokusunu güçlendiriyor. Doymamış yağların atılmasına yardımcı oluyor. Böylelikle serbest radikaller ve yağ yakımına karşı vücudu hazırlamış oluyor. Ve yine içindeki B1 vitamini sayesinde karbondioksit metabolizmasını destekliyor.

  YULAF TANELERİ

  İçindeki biyotin sayesinde yulaf kusursuz bir güzellik kaynağı olarak biliniyor. B vitamini yağ metabolizmasını harekete geçiriyor ve cildin kendini yenilemesine yardımcı oluyor. Yoğun silisyumgergin bir cilt için bağ dokusu liflerinin görevlerini etkili bir şekilde yapmasını sağlıyor.

  KEPEK PİRİNÇ

  Pirinçgergin bir cilt için gergin ve sıkı bir ağ dokusu için gerçekten inanılmaz bir besin. B2 vitamini vücuttaki fazla suyu alıyor ve toksinlerin atılımını hızlandırıyor. Nikotinik asit yaşlanma belirtilerini önlüyor ve hücrelerin gençliğini korumasına yardımcı oluyor. Ayrıca pirincin içindeki selenyumgergin bir cilt için kolajen üretiminde önemli bir görev üstleniyor.

  KIRMIZI BİBER

  C vitamini öncelikle selülit oluşumunda önemli bir silah olarak karşımıza çıkıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri de kolajen liflerini yeniden üretiyor olması. Üstelik kırmızı taze biberde bulunan C vitaminigergin bir cilt için turunçgillerdekinden çok daha fazla. Biberdeki A vitamininin ise büyüme hormonunu aktive edici etkisi bulunuyor.
  Sponsorlu Bağlantılar
  25 Kasım 2009
  #1
soru sor