Göz Farı Renk Seçimi

İsimli konu WH 'Cilt Bakımı ve Güzellik' kategorisinde, MaSMaVi üyesi tarafından 26 Eylül 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Göz Farı Renk Seçimi. Açık kahve rengi gözler her rengi seçebilirler: altın rengi[IMG] kahve-portakal tonları[IMG] gri-yeşiller[IMG] gri-maviler[IMG] haki yeşiller. Yeşil... Göz farı sürme teknikleri ve seçimi Göz Farı Sürme Teknikleri ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Açık kahve rengi gözler her rengi seçebilirler: altın rengiGöz Farı Renk Seçimi kahve-portakal tonlarıGöz Farı Renk Seçimi gri-yeşillerGöz Farı Renk Seçimi gri-mavilerGöz Farı Renk Seçimi haki yeşiller.
  Yeşil gözler : mürdümGöz Farı Renk Seçimilila Göz Farı Renk Seçimigülkurusu tonları
  Mavi gözler: kayısıGöz Farı Renk Seçimikahve-portakal tonları kullanabilirsinizGöz Farı Renk Seçimi ama maviden kaçının zira mavi renk mavi gözü donuk gösterir gene de mavi kullanmak isterseniz lilaya Göz Farı Renk Seçimigriye veya yeşile kaçan mavileri tercih edin.
  Koyu kahve gözler : Açık kahve rengi gözler gibi bir çok rengi kullanabilirsinizGöz Farı Renk Seçimi koyu griGöz Farı Renk Seçimimat kahve gibi tonlar ile de farklı bir görünüm elde edebilirsiniz ancak göz farında çok açık simli tonları kullanmayın bunlar gözün beyaz kısmına sarı bir görünüm verirler..
  Sponsorlu Bağlantılar
  26 Eylül 2008
  #1
 2. evet kadınlar için önemli bir faktör
  8 Ekim 2008
  #2
 3. Yeşil gözler : mürdüm[​IMG]lila [​IMG]gülkurusu tonları

  Teşekkurler...
  18 Kasım 2008
  #3
soru sor