gözle göremediğimiz ışınlar gerçek görünüyor bakalım !!!

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, burak+rep üyesi tarafından 8 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: gözle göremediğimiz ışınlar gerçek görünüyor bakalım !!!. Çoğu kişinin belkide bilmediği bişeyi sizinle paylaşmak istiyorum Bilenler vardır elbet Gerekenler : * 1 adet televizyon kumandası * 1 adet webcam ,... bakalım Gözle Göremediğimiz X Işınları... Mutlaka Deneyin :) ...

1. Çoğu kişinin belkide bilmediği bişeyi sizinle paylaşmak istiyorum Bilenler vardır elbet

Gerekenler :

* 1 adet televizyon kumandası

* 1 adet webcam , cep telefonu kamerası v.b

Yapılışı :

*Televizyon kumandasını elinize alın

*Webcam yada telefon kameranızı açınız

*Tv. kumandasının ön tarafını kameraya doğru tutunuz

*Kumandaya kameradan bakın ve kumandanını tuşlarına basın

*Tuşlarına bastığınızda kumandanın önünde sarı bir ışık çıktığını göreceksiniz

*İşte insan gözü bu ışığı göremiyor
    bu sefer kesin + replerinizi bekliyorum
    8 Eylül 2009
  2. Biliom bn başka biryerde duymuştum denemiştim gerçek.Ayrıca telefon kamerasıyla tüplü pc monitörlerini çekincede bunlar gözüküor...
    Paylaşım için saoL...:tamam:
    8 Eylül 2009
  3. önemli deil ama çok üzgünüm tek senmi cevap yazdın :(:(:(
    8 Eylül 2009
  4. Kardeşim çok şaşırdım paylaşım için tşk nasıl +rep vericem?
    8 Eylül 2009
  5. önemli deil
    9 Eylül 2009

6. Arkadaşım bunu şöylede yapabilirsn bn yaptım.Kameramı aldım öylee orayı burayı çekiyodum.:D Televizyonda bişi ilgimi çekti.Onun üzerine geldiğimde hafifçe oynattım çok parlak bi ışık çıktı bi süre oynatmadım televizyon gözle görülür gibi oldu. Bn yaptım ama yinede P.içn saol ve bilmeseydim +rap verirdim ama mademki çok istiyon verdim gitti :D:D:D :muha:
    9 Eylül 2009
  7. şu rap olayını bana anlatın yaff rapım dk bası - oluyor dahada düşüyor
    9 Eylül 2009
  8. saol bilodum ama hatırlattın
    17 Eylül 2009
  9. yeni öğrendm saol

+repp
    17 Eylül 2009
  10. 17 Eylül 2009
soru sor