Gta vice city 100% çalışan para hilesi programsız

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, TuRKeY_MasTeRs üyesi tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Gta vice city 100% çalışan para hilesi programsız. evet arkadaşlar bu bir para hilesidir ve bundan çok para kazanabilceksiniz mesela ben 100.000 geçik para yaptım bu hile ile şimdi bu hile nasıl yapılır... GTA vice city hilesi gta vice city ps2 hilesi ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    evet arkadaşlar bu bir para hilesidir ve bundan çok para kazanabilceksiniz mesela ben 100.000 geçik para yaptım bu hile ile şimdi bu hile nasıl yapılır anlatıyorum
    ilk önce oyuna giriniz daha sonra tommy vercetti olan adamınızı [sıze=7]v[/sıze][sıze=3]tuşuna basarak hareket ettirin(yani oturup kalkıcak ) bu aradada oraya insanlar gelip birbirini silahla öldürecekler sizde onlarda düşen paraları alıcaksınız bu kadar arkadaşlar oyunda olan fakat bulunmayan bir hilesidir.kendim buldum vede anlıntı değildir[/sıze]
    Sponsorlu Bağlantılar
    2 Şubat 2009
  2. teşekkürler de ben bişe anlamadım
    3 Şubat 2009
  3. bu hile gta türk city de oluyor sadece
    3 Şubat 2009
  4. bunu bende yapmıştım... tşkler .. :)
    4 Kasım 2010
  5. yaa ama bhen anlamadım nasıl oturup kalkılıyo
    28 Kasım 2010
  6. Kardeş yani v ye bas çek bas çek yukarıdan adamlar düşecek ve birbirini gebertecek düşen paralarıda sen alacaksın
    11 Mayıs 2012
soru sor