HardDisk Kurtarma - EasyRecovery Pro 6.10 (Resimli Anlatım)

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, yesilalici üyesi tarafından 17 Eylül 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: HardDisk Kurtarma - EasyRecovery Pro 6.10 (Resimli Anlatım). Harddiskin uçmuş. Her yerinde hatalar var veya harddiske hiç ulaşamıyorsunuz. Bu program ile harddiskinizden dosya, klasör, partition kurtarabiliyorsunuz.... Daemon Tools Pro 4.10.0215 +türkçe [download+resimli ve videolu anlatım] Format atılan Harddiskten Veri Kurtarma (Resimli Anlatım) ...

1. Harddiskin uçmuş. Her yerinde hatalar var veya harddiske hiç ulaşamıyorsunuz. Bu program ile harddiskinizden dosya, klasör, partition kurtarabiliyorsunuz. Çok gelişmiş bir program.
    İşde efsane programın nasıl kullanılacağı.

İşde FuLL

http://download.ontrack.com/freedownloads/ERPROT_610.exe
    17 Eylül 2008
  2. Süper, inşallah deneme imkanı olmaz. Ellerine sağlık + rep
    17 Eylül 2008
  3. merhaba, ben tarattım ve yok olan dosyaları buldum. ama dosyaları kurtaramadım. deneme sürümü olduğundan galiba. son resimdeki işlemi nasıl yapıyoruz tarif edebilir misiniz ?
    18 Eylül 2008
  4. tesekkurler guzel paylasım olmus
    12 Kasım 2008
  5. güzel paylaşım olmuş eline saglık ben bunun kullanmıştım teşekkür...
    12 Kasım 2008
  6. Paylaşım için tşkkürler..
    12 Kasım 2008
  7. dostum oncelikle paylaşım için tskler ancak pc ye bir kaç tarama yaptırmama ragmen istediğim sonuçlara ulaşamadım bunun nedeni anladıgım kadarı ile bilgileri kaybettiğim surucuye yeni dosyalar yuklemiş olmam ve o surucuye sadece 1 defa format atmıştım uzun lafın kısası bu tarz programları kullanacak olan arkadaşların oncelikle dikkat etmesi gereken sey format attıgı surucuye sonradan bisey kaydetmemiş olması gerekiyor yoksa geriye dönük kurtarılabilecek saglam bisey cıkmıyor kaç format attıgınız onemli değil aynı yere sonradan yaptıgınız yukleme onemli bilginize .......
    14 Kasım 2008
  8. resimde gösterdiğin program ile paylaştığın aynı değil dostum

paylaştığın demo version ne etcez şimdi:s
    16 Ocak 2009
  9. kardeşler ben d sürücüsüne 1 defa format attım 5-6 gb fotoğraf gitti bununla gelirmi napabilirim...
    27 Nisan 2009
  10. olmadı hiçbişiy kurtulmadı
    28 Nisan 2009
  11. Eyvallah ta "yesilalici" kardeşim,
    imzan dikkatimi çekti. Gunaha giriyorsun, oyle bir şey olmaz. "Ben Seni Bıraksam da, sen beni bırakma Allahım" sözü o kadar yanlıs bır soz ki, imandan cıkarır insani. Ben sadece uyarmak istedim. Yanlış anlamayın.

Selam ve dua ile
    5 Mayıs 2009
  12. selamün aleyküm kardaşlar yoldaşlar benim bi hdd var 1 terabaytlık acaba bu program işe yararmı teşekkürler...!
    Kod:

21 Mayıs 2009
  13. saol kardeş
    22 Mayıs 2009
  14. kanka 2 saattir btmesi beklyorum bu kadr uzun sürmesi normal mi?
    29 Mayıs 2009
  15. Ben kurtarma yaptıktan sonra kaydetme işleminde bu hatayı variyo lütfen yardım:(
    """Ontrack EasyRecovery - FormattedRecovery
    Copyright (c) 2000-2009 Kroll Ontrack Inc.
    Report Created 5/30/2009 @ 12:41 AM
    You are using the EasyRecovery Professional Trial edition. The Trial does not contain copy out capabilities. Data extraction and copy out capabilities are available with a purchased copy of EasyRecovery.
    Source Drive: TOSHIBA MK1237GSX
    Source Partition: D:\ <>
    5 files selected to recover.
    49,08 KB data to recover.""""
    29 Mayıs 2009
  16. umarım sıldıgımresımleri geri, getirir emegınesaglık tesekkur.
    31 Mayıs 2009
  17. sa güzel paylaşım olmuş tş
    31 Mayıs 2009
  18. emeğine sağlık paylasım için teşekürler
    31 Mayıs 2009
  19. kardes su programı tamsurumuyokmu nasıl kullanacagız bır yardımcıolsan pcdekı tüm resimlerimi dvd ye kopyaladım ve sonra sıldım lazımoldugundada gerı yukledım bakdıgımda nero resımlerımı hatalı yuklemıs resımlerın herseyı duruyor adı kb tı cercevesı ama resme tıkladıgımda ıcı bos ve ben dedım ya dvd yı sıldıgım yere gerı yukledım [kahretsin]resımlerı buluyor ama ıcerılıklerı bos 20yıllık aıle resımlerım var onları kurtarmalıyım yardımcı ol. tesekkürler :tamam:
    1 Haziran 2009
  20. eyw kardesim sağol deneyek bakalım:muahaha:
    9 Haziran 2009
soru sor