Harry Potter'ın 7. filmi 2 bölüm olacak...

İsimli konu WH 'Sinema, Tv, Tiyatro' kategorisinde, ffkan üyesi tarafından 2 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Harry Potter'ın 7. filmi 2 bölüm olacak.... Harry Potter serisinin sonu olan "Deathly Hallows"(ölüm yadigarları) adlı kitabın filminin 2 ayrı film olarak yayınlanacağı açıklandı...İlk filmin 2010'da... Harry Potter finali 2 filmle yapacak Harry Potter serisinin finali 2 filmle yapılacak ...

1. Harry Potter serisinin sonu olan "Deathly Hallows"(ölüm yadigarları) adlı kitabın filminin 2 ayrı film olarak yayınlanacağı açıklandı...İlk filmin 2010'da ikinci filmin ise 2011'de vizyona girmesi bekleniyor...İlk bölüm Hortkuluk avıyla geçerken ikinci film ise Görkemli bir savaş olacak...Özellikle Hogwarts Savaşı efektleri için özenli bir çalışma sürdürülüyor. Yönetmen "Beklediğinize değecek" açıklamasını yaptı..
    Bu arada "Hermione" adlı karakteri canlandıran Emma Watson'ın sınavları ve "Daniel Raddcliffe"'in düblörünün filmin başındaki uçuş sahnesinde sakatlanıp bacaklarının geçici felç olması nedeniyle 7.filmin ilk bölümü biraz gecikeceğe benziyor...
    2 Eylül 2009
  2. ölüm yadigarları bence 2 bölüm yapılmaya uygun değil.bunu yapacaklarına 1000 küsür sayfalık zümrüdüanka yüldaşlığına yapsalar olmazdı sanki.bi çok yerini atlamışlar[kizgin]
    2 Eylül 2009
  3. Güzel olur...
    2 Eylül 2009
  4. Gelsede vizyona girsede izlesek:Dbn çok merak ediyorum
    2 Eylül 2009
  5. bence herry potter'ın 7. filmi çooook güzel olucak yani 6 filmini bedel olucak sonunda
    ginyy ile evlenmesine çok sevindim çünkü birbirlarine çok yakışıyotlar filmi sezona
    grer girmez izlicemmm keşke hemen 2011 mmayıs ayı gelse sabırsızlıkla bekliyorum..
    10 Haziran 2010
soru sor