Hasköy İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu

İsimli konu WH 'İllerimiz' kategorisinde, "..melekmi cadımı.." üyesi tarafından 10 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Hasköy İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu. Hasköy İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu Hasköy İlköğretim Okulu Hakkında - Hasköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Hasköy İlköğretim Okulu Resimleri - Hasköy... Sururi İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu Orbay İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Hasköy İlköğretim Okulu Hakkında - Hasköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Hasköy İlköğretim Okulu Resimleri - Hasköy İlköğretim Okulu İletişim

Hasköy İlköğretim Okulu İstanbul Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hasköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hasköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hasköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hasköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: HASKÖY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: OKMEYDANI CAD. NO:20 HASKÖY/İSTANBUL
    Telefon Numarası: 2122382876
    Faks Numarası: 2122536668
    Sponsorlu Bağlantılar
    10 Temmuz 2011
soru sor