HAYVANLARA İŞKENCE

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, 10ur üyesi tarafından 19 Mayıs 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: HAYVANLARA İŞKENCE. EN BÜYÜK HAYVAN ......? 3 dakikalık bu film, insanoğlunun milyonlarca yıllık medeniyet yürüyüşünün onu nasıl başladığı noktaya, vahşi bir dağ adamı... > İşkence Hayvanlara A dedirtiyoruz ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    EN BÜYÜK HAYVAN ......?
    3 dakikalık bu film, insanoğlunun milyonlarca yıllık medeniyet yürüyüşünün onu nasıl başladığı noktaya, vahşi bir dağ adamı konumuna getirdiğini belgeliyor.

Bu bölümdeki görüntüler insanlığın geldiği son aşama olup , benzerini daha önce görmemişsinizdir.
    "Ben bu görüntülerden çok gördüm" deme lüksünüz yok.

Görüntüler karşısında olumsuz etkilenebileceğinizi unutmayınız.

görüntü 1: http://www.kotuvepis.com/kurk.htm

görüntü 2: http://www.kotuvepis.com/foklar.htm
    Sponsorlu Bağlantılar
    19 Mayıs 2006
  2. :alala: :alala: niye yapıyorlar anlamıyorum
    19 Mayıs 2006
  3. yaa abi videoları izle bi gör için gider nasıl insan bunlar anladım ki
    19 Mayıs 2006
  4. izledim acımasızlar
    19 Mayıs 2006
  5. ya bunlari ayni sekilde derilerini alsak nabarlar, öldürsünler bali hayvani ilk önce olamaz böle birsey yaa :offf: :offf: canli canli ayaklarini kesiyorlar sonra derisini aliyo acimadan :offf: Vijdansizlar allahin önünde durduktan sonra bakalim ne dicekler... Seytanda onlarla yapar öle :dikkat:
    19 Mayıs 2006
  6. bu ne vicdandır böyle ya
    19 Mayıs 2006
  7. bunu yapanları bana versinler ben onların ............ :dikkat:
    20 Mayıs 2006
  8. hele o foklara saldırırlarken icin gecti onu yapanların Allah belasını versin kürk icin 1 kıyafet icin böle bir sey yapılırmı!!!
    3 Haziran 2006
  9. offf yaaa :agla: :agla:
    7 Haziran 2006
  10. vijdansızlar ellbet bir gün karsılıgını bulursunuz :offf: :offf: (........) :agla:
    7 Haziran 2006
  11. Ua7

Ua7

acımasız bnlar waFFs :uzgun:

ama Bir Gün ONlarda ÖLe olsun lar DileRİmm :offf: :offf:
    7 Haziran 2006
  12. bunlar insanların yüz karaları
    15 Haziran 2006
  13. valla vahşet birader
    16 Ağustos 2008
  14. çüşşşşş.adamlar bari doğru düzgün öldürüp derilerini alsa ne manyak herşflermiş yaww:öhh:
    16 Ağustos 2008
  15. pylasm icn tsekkturler
    16 Ağustos 2008
  16. yaw nası ınsan bunlar nası vıcdanları var yazık gunah ya
    16 Ağustos 2008
  17. çokk yazıkkkk...
    17 Ağustos 2008
  18. dur diyen olmadıktan sonra yapmaya dewam edecekler....
    17 Ağustos 2008
  19. Bunların anasını avradını s........ Ben.lan adam bir öldürür hayvanı sonra derisini yüzer o....... çocukları...yav ben orda olsam o adamı keserdim yav.yav nasıl acıdım hayvanlara gözlerini kırpğıyor hayvan yardım beklercesine.canı yanıyor belli.hele ayaklarını kesiyorlarya canlı canlı lan bu adamların yatacak yeri yok yav toprak kabul etmez şerefsizleri.allahım benim yüce allahım sende o hayvanlara ahirette can verde aynısını o hayvanlarda bunlara yapsın soysuz köpeklere.hangi ülkeymiş bura yav varayımda hepsinin neyse la havle.allahım kurtarsın o hayvanları bunların elinden.
    20 Ağustos 2008
  20. :agla:Bunlara hayvan desek hayvancıklara ayıp olur, İnşallah Allah'ta aynı şeyleri onlara çektirir:offf:
    20 Ağustos 2008
soru sor