Hitlerin savaş çıkarma nedeni bir hayat kadını

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, spartakus üyesi tarafından 4 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Hitlerin savaş çıkarma nedeni bir hayat kadını. 2. Dünya Savaşı’nda Yahudilere soykırım uygulayan Hitler’in, geçmişte beraber olduğu bir Yahudi hayat kadınından frengi kaptıktan sonra savaşta Yahudileri... > Hayat kadını Dahi çocuktu hayat kadını oldu ...

1. 2. Dünya Savaşı’nda Yahudilere soykırım uygulayan Hitler’in, geçmişte beraber olduğu bir Yahudi hayat kadınından frengi kaptıktan sonra savaşta Yahudileri hedef aldığına dair kanıtlar ortaya çıktı

Edinburgh’daki Kraliyet Psikoloji Okulu’nun yıllık toplantısında, Psikiyatrist Dr. Bassem Habeeb, 2. Dünya Savaşı’nda Yahudilere soykırım uygulayan Nazi lideri Adolf Hitler’in, geçmişte beraber olduğu bir Yahudi hayat kadınından frengi kaptıktan sonra savaşta Yahudileri hedef aldığına dair kanıtlar bulunduğunu açıkladı. Cinsel ilişkiyle bulaşan frengi, ilerlediğinde deliliğe sebep oluyor. Hitler’in bu hastalığına yakalandığına dair kanıtın, onun kişisel doktoru Theo Morrell’in günlük notlarından rahatlıkla anlaşılabildiğini açıklayan Habeeb, Hitler’in kitabı “Kavgam”da bu hastalığa 13 sayfa ayırdığını da söyledi.
    4 Aralık 2007
  2. teşekkürler
    2 Ocak 2008
  3. paylasım ıcın saol
    2 Ocak 2008
  4. PAYLAŞIM İÇİN TEŞŞEKÜRLER...
    16 Şubat 2008
  5. klavyene saglik....
    13 Nisan 2008
  6. hmm yok cnm 65 milyon insanın ölümüne sebep alt tarafı bi kadınmı yani pehh:D
    10 Haziran 2008
  7. ben başka bişe duymuştum..hitlerin yahudilere eden düşman olduğu konusunda..
    yahudi bi kadın deilde..bi grup yahudi erkek miş sanırsam bu adamın yahudilerden nefret etmesi..
    anladınız zannmca..
    10 Haziran 2008
  8. haha zaten sevmıyodum bu adamı :D
    12 Ağustos 2008
  9. Paylaşım İçin Teşekkür Ederim :)
    12 Ağustos 2008
  10. tşkleeeeeeeeerrrrrrrrrrrr
    13 Eylül 2008
  11. bu higrem aids gbi bşymi?
    7 Ocak 2010
  12. her konuşanı taksaydık hiçbir şey bılemezdık
    7 Ocak 2010
  13. vay be bir kadın yüzünden mi o kadar insan öldü yani?
    9 Ocak 2010
  14. yani sonuç olarak hitler yahudileri hep...yendi:D
    9 Ocak 2010
soru sor