İkbal Gürpınarın Makyajsız Hali İkbal Gürpınar Makyajsız Hali

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 19 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: İkbal Gürpınarın Makyajsız Hali İkbal Gürpınar Makyajsız Hali. Bu yazıda İkbal Gürpınarın Makyajsız Hali İkbal Gürpınar Makyajsız Hali hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. ikbal gürpınarın makyajsız hali ve ikbal... Makyajsız hali çok solgunmuş cemre kemer makyajsız hali ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Bu yazıda İkbal Gürpınarın Makyajsız Hali İkbal Gürpınar Makyajsız Hali hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. ikbal gürpınarın makyajsız hali ve ikbal gürpınar makyajsız hali hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. İkbal Gürpınarın Makyajsız Hali İkbal Gürpınar Makyajsız Hali

  ikbalın makyajsız hali güzel yüzlü kadınlar en guzel dogal makyaj resimleri makyaj oyunları makyajla güzellik

  Makyajla Güzellik  Makyaj biz kadınların güzelliği için mucizevi*bir vazgeçilmez durumlardandır.*Yüz hatlarına uygun yapılan bilinçli makyaj sayesinde, güzelliğe güzellik katttması ile beraberinde, yanlış yapılan makyaj ise varolan güzelliğide olumsuz etkileri olabilir.
  Dergilerde gördüğümüz güzel yüzlü kadın ların makyaj sız hallerini hiç görmediniz mi? Hayır, kesinlikle sizi kandırmıyor, gerçeği söylüyoruz. Siz yeter ki doğru teknikleri kullanmayı bilin...

  Güzelliğin sırrı makyaj da saklı. Güzelliğe doğru yaklaşırken ilk yapmanız gereken doğru ürünleri seçmek.
  Önemli olan kendinize uygun bir ürünü yine kendinize uygun bir teknikle kullanmak.
  Fondöten

  Sizin için en uygun olan rengi bulmak için güneşe çıkıp renk tonuna dışarıda bakmanız daha uygun olur. Çünkü karanlık yerlerde fondötenin rengini anlayamayabilir koyu ya da açık bir ton alabilirsiniz.

  Fondöten sürerken genelde süngerle sürülmesi tavsiye edilse de parmaklarınızı kullanarak da bu işlemi yapabilirsiniz. Böylece daha az ürün harcamış olursunuz.
  Eğer fondöteniniz çok yoğunsa bir nemlendirici ile karıştırabilirsiniz.daha doğal bir görüntü sağlamak için makyaj bazı kullanabilirsiniz.
  Pudra

  Pudra seçimi yaparken cilt renginize uydurmaya çalışmak yerine şeffaf bir pudra kullanmayı tercih edin. Cildinizin kuru görünmesini istemiyorsanız pudra kullanmamanız tavsiye edilir. Pudrayı her zaman fondöten ve kapatıcıdan sonra kullanın.
  Allık

  Allık seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktör allığın cildiniz kızardığında ya da yandığında aldığı renkten farklı olmamasıdır. Bu genelde pembe veya kırmızı tonlarıdır.
  Sponsorlu Bağlantılar
  19 Temmuz 2013
  #1
soru sor