Islak elbiseler

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, yesilalici üyesi tarafından 6 Temmuz 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Islak elbiseler. Bir kadın evde tek başına yatıyormuş.O kadar çok hastaymış ki kalkıp telefona bile uzanamıyormuş, eşini aramak için. Doktor o sırada hastahaneden evine... > Islak Barış Akarsu - Islak Islak ...

1. Bir kadın evde tek başına yatıyormuş.O kadar çok hastaymış ki kalkıp telefona bile uzanamıyormuş, eşini aramak için.

Doktor o sırada hastahaneden evine yeni dönmüş.Bir çay yapmış kendine ve balkondan yağan yağmuru seyrediyormuş.Sokakta koşan 6-7 yaşlarında ki ufak kıza takılmış gözü.Ufak kız apartmana girmiş ve doktorun kapısını çalmış.Doktor şaşkınlıkla kapıyı açmış, karşısında üstü yağan yağmurdan sırıl sıklam olmuş ufak bir kız çocuğu duruyormuş.Doktorun sormasına izin vermden ufak kız çocuğu hemen söze atılır ve " Doktor Bey, annem çok hasta ölmek üzere, hemen gitmemiz gerek" der. Tutar doktorun elinden ve eve götürür.

Kapı çalar, kadın güçlükle yataktan kalkar ve kapıyı açar. Ufak kız ortadan kaybolmuştur. Doktor şaşırır, hasta kadına "Ben doktorum der. Ve içeri girip ilk muanesini yapar. Kadın doktoru eşi gönderdi sanır. Fakat şaşkındır, nasıl haberi olmuştu? Biraz konuşucak gücü bulunca doktora sorar: "Buraya nasıl geldiniz? der. Doktor olanları bir bir anlatır.Siyah kazaklı,kırmızı etekli ufak esmer bir kız beni getirdi, kızınızmış der. Kadın yorgun bedenini zorla yataktan kaldırır ve evet kızımdı der.

Köşedeki sandığı açar ve kızının kıyafetlerini oradan çıkarır. Sırılsıklam olmuştur elbiseler. Ve kadın kazağa sarılıp koklayarak ağlamaya başlar. 2 sene önce ağır bir hastalıktan öldü kızım der. Hasta kadın, ıslak elbiselere sarıllır ve " Teşekkürler kızım " der...
    6 Temmuz 2008
  2. ilginç ürpertici bir olay paylaşım için teşekkürler
    7 Temmuz 2008
  3. evet ürpertici paylaşım için teşekkürler
    7 Temmuz 2008
  4. vay çok güzel teşekkür ederimm
    8 Temmuz 2008
  5. teşekkürler.....
    8 Temmuz 2008
  6. güzel yaa:)
    9 Temmuz 2008
  7. sağol paylaşım içinnn içim bi garip oldu yafff
    9 Temmuz 2008
  8. güzel hikaye fakat bir yeri tutarsız. hikayenin başında kadının telefon edecek halinin olmadığı yazıyor, fakat sonra doktora kapıyı açacak gücü kendinde bulabiliyor!!!
    31 Temmuz 2008
  9. Kadında çook normal yaa:D kızı sağ değil vee doktoru çağırıyor anaam öle bişi olcak:D namaza mı başlasam ki:DAllah'ım şükürler olsun sana
    31 Temmuz 2008
  10. tırstım gelemem boyle hıkayelere :)
    31 Temmuz 2008
  11. ayyyyyyyy!!! ne iyi bi cocukmus!!!
    4 Ağustos 2008
  12. paylasım için saol
    4 Ağustos 2008
  13. paylasım ıcın tsk
    4 Ağustos 2008
  14. tırstım valla
    4 Ağustos 2008
  15. bu yaşanmış bi olay mı?