İşletme Kurma Ödevi..

İsimli konu WH 'Sınavlar' kategorisinde, KaraLamaDftr üyesi tarafından 18 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: İşletme Kurma Ödevi... Arkadaşlar ben bankacılık 1.sınıf öğrencisiyim.. İşletme dersi için final yerine sayılacak olan hayali şirket kurma ödevi verdi hoca. Fakat bu konuda hiç... Kurma Dönem Ödevi ...

1. Arkadaşlar ben bankacılık 1.sınıf öğrencisiyim.. İşletme dersi için final yerine sayılacak olan hayali şirket kurma ödevi verdi hoca. Fakat bu konuda hiç bi fikrim yok:agla:
    Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..:uzgun::agla:
    18 Aralık 2011
  2. Ama hiç kimsenin fikri yok mu :( :agla:
    19 Aralık 2011
  3. Hmm Ben 11.Sınıf öğrensiyim...Geçen sene Mesleki Gelişim dersi için böyle bir ödev verilmişti...Hatırladığım kadarıyla İşletme ile ilgili bilgiler oluşturmuştum...Ne tür bir işletme,Nerede kurulacak, Kimleri kapsayacak,Kimler için Çalışacak,işçi sayısı kaç olacak, Demirbaş( Yani işletme de kullanılacak Malzemeler ) Neler olacak...vb Birçok şey yazmıştım...Uzun bir ödev olmuştu...:D

Umarım yardımcı olabilmişimdir...Hatırladıklarım bunlar...:)
    19 Aralık 2011
  4. Çok çok teşekkür ederim.. Ama bütün bunlar demirbaşlar , çalıştırılacak işçi sayısı , ödenecek maaşlar vb. bunları biliyorum. Taslağını oluşturdum kafamda fakat çok fazla detaya yer veriliyo açıkcası bana bi işletme kuruluş örneği gerekiyo araştırdım fakat yararlı bi link bulamadım :( ama ilgin için gerçekten tşk.:)
    19 Aralık 2011
  5. Rica ederim bende bir bakayım işletme kuruluş örneği hakkında...bişey bulursam hemen paylaşırım:)
    19 Aralık 2011
  6. Tekrar çok teşekkürler..:)
    19 Aralık 2011
  7. Şimdilik bulduğum bir iş planı örneği...Linki aşağıda...Buna bakarak birşeyler oluşturacağını umuyorum...

>>>-İş Planı6-<<<

Üsteki linke tıklarsan indirebilirsin...İyice incelemende fayda var...Son olarak nette çok araştırdım ve bunu zor buldum:D Ne biçim bir ödevmiş:ban::muha:

Not:Yine de bir İşletme'ye giderek kuruluş hakkında bilgi almasın...:tamam:
    20 Aralık 2011
  8. Gerçekten ilgilenyo olmana çok sevindim :) Fakat benim aradığım konuda mesela kaç bin tavuk yetişiyo ayda kaç civciv çıkıyo yemleme sulama aydınlatma civcivlerin büyümesi için kullanılacak ilaçlar yeme katılacak gübreler vs vs :D anlayacağın bisürü saçma olayı kapsıyo::D Buna benzer bi örnek buldum ve küçükbaş hayvan yetiştirmeye karar verdim:D Ben bitane buldum işte ordan burdan bulduğum bilgilerle et entegre tesisi kurdum :D ( etten nefret eden ben :D ) baya bayaa uzun bi araştırma ödevi oldu kesinlikle ama olsun inşallah değecek.. İlgin için gerçekten tşkkr notumu öğrendiğimde senle paylaşacam:muahaha:
    20 Aralık 2011
  9. Ne yalan söyleyeyim notunu şimdiden merak ettim :D Bakalım Tavuklar İşe yaracak mı :D :D
    20 Aralık 2011
  10. İnşallah işe yarayacak tavuklar , keçiler , koyunlar :D:muha:
    Bi öğreneyim notumu yayınlayacam tavuğun gücüüü diye:muahaha:
    20 Aralık 2011
  11. Evettt beklenilen gün geldiiiiiiiii :):)) Aldığım notu yayınlayacam demiştim
    Ödev sonucu = 95 :D yardımaların için saol teşekkür ederim... 5 puanımı kırmış malesef o da sermayenin paylara bölünmesinde küçük bi hata yapmışım ama olsun mutluyum yinede......:yuppi::D
    29 Aralık 2011
  12. :yuppi:İnan çok ama çok Sevindim :D :D :yuppi:
    29 Aralık 2011
  13. Bende öyle çokk biçok sevindim ya:)... Seninde katkılarınla...:D 47.5 Senin 47.5 Benim olsun:muha:
    29 Aralık 2011
  14. Şu 47.5'u bizim Finansal Yatırım dersine ekleme gibi bir olanağı olsaydı keşke :D :D
    29 Aralık 2011
  15. :muahaha:Hemen ekliyorum...:)
    Kaç ki notun?
    29 Aralık 2011
  16. 64 :D (Gerçi 47.5 ekldiğinde imkansız bir not çıkıyor :D ) Oda ayrı bir konu :D:D
    29 Aralık 2011
  17. :muha: O da güzel o zaman napıyomuşuz elimizdeki notla idare etmeyi öğreniyoruz...XD
    29 Aralık 2011
  18. Diyosun :D :D ( Onu bulamayanlar da var :D ) Ama diğer notlarımın yanına yakışmıyor...:agla::)
    29 Aralık 2011
  19. Kesinlikle onu bulamayanlar da var ;) Düzeltirsin son sınavlarında inşallah..:)
    29 Aralık 2011
  20. Evet önümüzde 1 sınav daha var...Bakalım ne olacak...Neyse konuyu fazla uzatmayalım ;) :D Notun için tekrardan tebrik ederim...
    29 Aralık 2011
soru sor