kapak edici nicklerimm

İsimli konu WH 'Skype & MSN ve Live Messenger' kategorisinde, ymrgs üyesi tarafından 17 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: kapak edici nicklerimm. SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına... Kaplanların Ayırt Edici Özellikteki > Kapak ...

1. SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN KALIR.İSTEMEYEN YOL ALIR..

sévgım sınırsız anlayabıléné, dostluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!
    17 Haziran 2008
  2. ''ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!'' bunu çok sevdim:D
    18 Haziran 2008
  3. saoolll da her yaerde varr
    18 Haziran 2008
  4. dns* eed heryerde olduunu biliorm ama yinede bu sitede takılanlar için daha kolay olmasını istedim ;)
    19 Haziran 2008
  5. ilker1953 buarada bnm de en sewdiim nicklerden biri o :)
    19 Haziran 2008
  6. SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..
    bu coq fena aga süpersinn yenilerinide bekliyoruz valla müthiş [ok]
    20 Haziran 2008
  7. Bu da benden::

Laf sokmaya kalakma kapak olursun uğraşma etiket olursun yavşama kopek olursun adam ol yanımda yer bulursun
    23 Haziran 2008
  8. asiller idare eder,acizler şikayet eder,basitler ise iftira eder... BU BENDEN OLSUN..:hehehe:
    27 Haziran 2008
  9. sssssüüüppperrrssiiinnnnn ya acayip kapak edici ee adı üstünde :)süper süper
    27 Haziran 2008
  10. saolun yenilerini ekldm :D "kapak edicinicklerimmm in dewamı xD" olarak sitede bulabilirsiniss
    4 Temmuz 2008
  11. ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!
    BU ÇOK SÜPER TAM KAPAK EDİCİ;)
    8 Temmuz 2008
  12. sPrLer THaNkkksSsSSSS
    8 Temmuz 2008
  13. LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!! en çok bunu sewdim..
    18 Temmuz 2008
  14. hepsi süpper ya emeğine sağlık:D
    19 Temmuz 2008
  15. Yok msnde olmaz benim uygun olmaz :D
    19 Temmuz 2008
  16. fena deiL :d
    20 Temmuz 2008
  17. fena değil ama tşkür
    20 Temmuz 2008
  18. çooookkk ttşşşkkllleeerr
    28 Temmuz 2008
  19. SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider.. tşklerrrrr....
    22 Ekim 2008
  20. çoqq saol sévgım sınırsız anlayabıléné, dostluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece tuttum bu sözu
    25 Ekim 2008
soru sor