Kolumdaki Faça izleri

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, hoLy WooD üyesi tarafından 3 Nisan 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Kolumdaki Faça izleri. Merhaba ben hoLy,18 yaşındayım.Sol kolumun üstünde daha önceden falçatayla kazıdığım bir yazı var.:hehehe:Fakat bunun beyaz beyaz izleri kaldı.Bu izleri... ~fırça izleri~ Kolumdaki Aşı Sorunu ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba ben hoLy,18 yaşındayım.Sol kolumun üstünde daha önceden falçatayla kazıdığım bir yazı var.Kolumdaki Faça izleriFakat bunun beyaz beyaz izleri kaldı.Bu izleri nasıl kaldırabilirim yada yokedebilirim?

Şimdiden teşekkürleR.
    Sponsorlu Bağlantılar
    3 Nisan 2009
  2. estetik uzmanına görünmen lazım kardeşim öyle tahmin ediyorum yani.inşallah geçer izler daha yaşın küçük
    3 Nisan 2009
  3. Plastik cerrahi bölümü tarafından yapılacak girişimle düzeltilme ihtimali var.
    3 Nisan 2009
  4. ameliyat mı olmalı illa :S
    4 Nisan 2009
  5. ne zorun vardı aterken düşünecekttin
    4 Nisan 2009
  6. Cildi soyarak yeni sağlam cilt oluşumu sağlanabilir. Uyuşturularak yapılıyor. Büyük bir ameliyat değil.
    5 Nisan 2009
  7. Bilmiyorum abi belirli bir gazla yaptım denebilir.Psikopatlığına yapmadım :D:D
    5 Nisan 2009
  8. yapmadan önce düşünecektinn...son pişmanlık faydaa etmiooo malesefff...
    5 Nisan 2009
  9. neden gaza geliyon ki..
    26 Nisan 2009
  10. benim arkadaşım da da vardı o beyaz izler ama geçmeye başladı bence seninkide de zamanla geçer gibi geliyor...
    17 Mayıs 2009
  11. bende 1 keresinde havuza girmiştim havuz çok klorlu çıktı ayğımda ve dizimde yaralar oldu sonra kabuk bağladı bn o kabukları soydum beyaz izler kaldı.geçmiycek sandım çünkü uzun bi süre geçmedi sonra yok oldu.boşver seninkide geçer...
    17 Mayıs 2009
  12. süperrr katılıyom zuahaha
    10 Ağustos 2009
  13. benim eşimin kollarıda faça dolu nasıl geççek bilmiom yha offf eşşeq kojam benim:muahaha:
    1 Eylül 2009
  14. ark çocun üstune gitmeyin bendede kesikler var kolumda ben attım ama haklı bir sebebim vardı kendimce canım kan akıtmak istedi o an kestim kolllarımı o an kendimi kesmesem belki baska birinin canını yakcaktım öyle dahamı iyi olurdu belliki pişman cocuk zorun neydi falan böle laflar sölenmez gene yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlamış çare arıyo burda
    23 Mayıs 2010
  15. ,,ark çocun üstune gitmeyin bendede kesikler var kolumda ben attım ama haklı bir sebebim vardı kendimce canım kan akıtmak istedi o an kestim kolllarımı o an kendimi kesmesem belki baska birinin canını yakcaktım öyle dahamı iyi olurdu belliki pişman cocuk zorun neydi falan böle laflar sölenmez gene yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlamış çare arıyo burda,,

helal be

ben dede jilet izleri var 7 aydan beri, fazla derin değil ama sanki yavaş yavaş geçiyo gibi. bide güneşlenirsen deri kalkıyo altnda yenı deri çıkıyo. az da olsa kayboluyo

konyalı........
    6 Haziran 2010
  16. amiliyat olmak istiyorum
    15 Temmuz 2010
  17. Zoruna ne direk ameliyat olmak istiyom yazmıssın ?
    19 Temmuz 2010
  18. selam arkadaşım ben bir tıpcı olarak sana şöyle cvp vereyim biz buna tıp dilinde (skar) diyoruz ve bu bilinçsiz oalrak kesilen kesikler yaranın deinliğine ve bölgesine göre değişir ve açılan yaranın zamanına dayalıdır. çok uzun süre atılan bir faça ile yeni atılan faça arasında çok fark vardır yeni olan hücreler dağa sağlam olduğundan iyilşme ihtimali var ama her ne olursa olsun eski haline dönmeyecektir. minimum düzeyde düzelir jilet neşter falçata kesiği kesinlikle kapanmaz yani eskisi gibi olmaz sakın kendinize zarar vermeyin arkadaşlar ilerde çok pişman olursunuz insanmların size bakış açısı değişir hatda bunalıma girer kendini intahara bile kalka bilirsiniz............
    26 Mart 2011
  19. Merhaba bende bir gün otururken kırık cam parçasıyla çok fazla derin olayan bi harf yapmıştım üzerinden biraz geçti ve kabuğu kalktışimdi biraz beyaz biraz krem rengi gibi bununda geçmesi için ameliyat doktor vb. gerekiyormu yoksa krem yda bşka bir yolla geçebilir mi?
    12 Haziran 2011
  20. mrb bndede camla ypılmış bi beyz iz var geçer mi?
    12 Haziran 2011
soru sor