kopmalık facebook paylaşımları

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, !.Akeneton.! üyesi tarafından 25 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: kopmalık facebook paylaşımları. Bu Tarkan işi biliyor abi. Önceden yakalarsam mucuk mucuk, şimdi gel acımıcak, daha sonrada öp öp, işi bitince de adımı kalbine yaz beni unutma. Başarılı... Arkaplan Paylaşımları BURAYA > kopmalık ...

1. Bu Tarkan işi biliyor abi. Önceden yakalarsam mucuk mucuk, şimdi gel acımıcak, daha sonrada öp öp, işi bitince de adımı kalbine yaz beni unutma. Başarılı

Herkes evini sever ama siz abartın kolonlarla sevişin kapıları yalayın falan

Evde olduğunu gördüğü halde 'geldin mi?' diye soran kişi ile ev telefonunu aradığı halde 'nerdesin?' diye soran kişiyi tanııştırdım çok mutlu oldular

Telefona cevap vermediğinizde sevgiliniz O'nu aldattığınızı, anneniz ise genellikle ölüyor olduğunuzu düşünür.

Daha anne karnındaki 6 aylık çocuğa Facebook açan ve duvarına "bekleyin geliyorum [​IMG]" yazan Türk insanı, canımsın

Belediye otobüsünde marka çanta, i-phone ve o büyük gözlükleriyle hava atan kız; aynı otobüsteyiz. Merhaba

İlkokulda tahtanın köşesine "ders: konu:" yazan kızı buldum,çoluk çocuğa karışmış şimdi de alınacakların listesini odasına asıyo

Dışarda karton toplayan çocuklara 'ıyy' deyipte,haftada 4 milyar kazanan Küçük Osman'a üzülenler sizlerde ayrı birer YAVŞ**SINZ

Bizim küçükken yediğimiz meybuzları , ağızda patlayan şekerleri şimdiki çocuklar yese kanser olurlardı yemin ediyorum

Büyük aşklar büyük kavgalarla başlar dediler. Kahveden adam toplayıp sevdiğim kızı dövdük.

kusura bakmayın arkadaşlar içinde küfür geçen şeylerde var ama [​IMG]
    25 Nisan 2011
soru sor