Küfürden kurtulmak için dua...

İsimli konu WH 'Dualar' kategorisinde, lejyoner üyesi tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Küfürden kurtulmak için dua.... Erkek olsun[IMG] kadın olsun[IMG] her Müslümanın[IMG] her sözünde[IMG] her işinde[IMG] Allahü teâlânın emrlerine[IMG] yanî farzlara ve yasak ettiklerine... Borçlardan Kurtulmak İçin Dua Borçtan Kurtulmak İçin Dua ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Erkek olsunKüfürden kurtulmak için dua... kadın olsunKüfürden kurtulmak için dua... her MüslümanınKüfürden kurtulmak için dua... her sözündeKüfürden kurtulmak için dua... her işindeKüfürden kurtulmak için dua... Allahü teâlânın emrlerineKüfürden kurtulmak için dua... yanî farzlara ve yasak ettiklerine yanî harâmlara uyması lâzımdır. Bir farzın yapılmasınaKüfürden kurtulmak için dua... bir harâmdan sakınmağa ehemmiyyet vermiyenin îmânı giderKüfürden kurtulmak için dua... kâfir [Allahın düşmanı] olur. Kâfir olarak ölen kimseKüfürden kurtulmak için dua... kabirde azâb çeker. Âhıretde Cehenneme gider. Cehennemde sonsuz yanar. Af edilmesineKüfürden kurtulmak için dua... Cehennemden çıkmasına imkân ve ihtimâl yoktur.
  Kâfir olmak çok kolaydır. Her sözdeKüfürden kurtulmak için dua... her işde kâfir olmak ihtimâli çokdur. Küfrden kurtulmak da çok kolaydır. Küfrün sebebi bilinmese dahîKüfürden kurtulmak için dua... hergün bir kerreKüfürden kurtulmak için dua... “Yâ Rabbî! Bilerek veyâ bilmiyerek küfre sebeb olan bir söz söyledim veyâ bir iş yapdım iseKüfürden kurtulmak için dua... nâdim oldumKüfürden kurtulmak için dua... pişmân oldum. Beni af et” diyerek tevbe etseKüfürden kurtulmak için dua... Allahü teâlâya yalvarsaKüfürden kurtulmak için dua... muhakkak afv olur. Cehenneme gitmekden kurtulur.
  Cehennemde sonsuz yanmamak içinKüfürden kurtulmak için dua... hergün muhakkak tevbe etmelidir. Bu tevbeden dahâ mühim bir vazîfe yokdur. Tekrâr bildirelim kiKüfürden kurtulmak için dua... kul hakkı bulunan günahlara tevbe ederkenKüfürden kurtulmak için dua... bu hakları ödemek ve terk edilmiş namazlar için tevbe ederkenKüfürden kurtulmak için dua... bunları kazâ etmek lâzımdır.
  Sponsorlu Bağlantılar
  6 Eylül 2008
  #1
 2. Teşekkürler..
  7 Eylül 2008
  #2
 3. paylaşım için tşk
  12 Eylül 2008
  #3
 4. Ellerine sağlık, sağol.
  14 Eylül 2008
  #4
 5. teşekkürler
  23 Eylül 2008
  #5
 6. paylaşım için teşekkürler
  28 Eylül 2008
  #6
 7. ellerıne sağlık
  30 Eylül 2008
  #7
 8. “Yâ Rabbî! Bilerek veyâ bilmiyerek küfre sebeb
  olan bir söz söyledim veyâ bir is yapdim ise, nâdim oldum, pismân
  oldum. Beni af et”Amin Allah Razı Olsun.Şunlarıda Söylemeden Geçemeyeceğim.La İlahe illAllah Muhammeden ResulUllah'a Kalben Ve Sözüyle Tasdik Ederse İnsan Ümmet-i Muhammed'e(asm.)dahil Olur.Ve Efendimize ASM.Miracda Verilen Müjdeyle Yüce Rabbimizin Müjdesiyle(CC.) İnşaAllah Cennete Girecek O Kullar Günahkarda Olsalar Cezaları Bitince Rabbim Affedecek Onları Belkide Hemen Affedecek.İşte Kafir İse Öyle Değil Af Yok Asla Ebedi Cehennemde Neüzübİllah Allah Muhafaza.Çünki Biryerin İzzetli Bir Hakimine Bir Edebsiz Çıksa Dese Sen Beni Tedip Etmezsin Veya Edemezsin(Edeplendiremezsin)Oyerde Hapis Yoksa Bile O İzzetli Hakim Oyere Bitr Hapis Yaptırır Ve O Edepsizi İçine Atar Aynen Öyle de Kafir de Kainatta Yüce Allahın Teceli ettiği 1001 İsmi İlahiyi İnkar Etmekle Kainattaki her Bir Mahlukun manevi Hukukuna Bir Tecavüz etmekle Yani Onları Manen Öldürüp Katletmekle (Yaşadığı Her Saniye) Nihayetsiz Mahlukata Ve Esma-i İlahiye'ye Karşı Cinayetler İşlemiş Oluyor Dünyevi Adalete Göre Bir Katl Yani Cinayet 20 Sene Bazen Müebbed Hapsi Gerektirdiğine Doğru Orantılı Olarak Bu Kafir 20 Sene Ömrünü Küfürde Geçirse Ve Tövbe Etmese(Etse Afv Olunur.)20 Senenin Her Saniyesinde 18bin Alemi Ve Ondaki 1001 İsmin Tecellisini Manen Katlettiğinden Bu Herifin Ömrü Boyunca İşlediği Cinayetler Saniye Hesabında 18bin Katl Çarpı 20 Sene Çarpı Saniye Hadsiz Seneler Bu Kafire Cehennem Azabı Adalettir Zira Geberirken Tevbe Etmediğinden Ebedi Cehennemide Hak Etmiştir^30 Sene Daha Gebermeden Yaşasaydı Yine Aynı İnkarda Devam etmedi Çünki Vakti varken tevbe Varken Bile Bile Tevbe Etmedi İşte O Yüzden Ebedi Bir Azap Bu Kafire Haktır.

  Bir Yılda İşlediği Manevi Cinayetler (Küfür Ve İnkar İle Kainatta Tecelli Eden İsim Ve Sıfat-ı İlahiyye'yi İnkar Ve Manen O mahlukatın Manevi Hukuklarını Ve Vazifelerini Memuriyetlerini Kabul Etmeyip İnkar Ve Allahı İnkar Etmekle)
  24Saat Çarpı 60 Dakika Çarpı 60 Saniye Çarpı 365 Gün = 31.536.000(kafirin 1 Yıldaki Toplam Cinayet Adedi.OtuzBirMilyonBeşYüzOtuzAltıBin.Bunuda20 Senelik Ömrüyle Çarparsak=630.720.000 AltıyüzOtuzMilyonYediyüzYirmiBin Adet Tek Tek Cinayet Ha Şunu Çarpmadık Birde 18 Bin Alem Çarpalım=(11.352.960.000.000)=Yani 11 Trilyon 352 Milyar 960 Milyon Adet Cinayet İşliyor Bu Kafir.Dahası Var Bu 18000 Alemde Her Bir Bitki Hayvan İnsan Mahluklarının Bunlar İsim olarak Birer Nev Oluyor Birde Adedlerini Çarparsak Sayılarını Allah Bilir.Mesela Bediüzzaman Said Nursinin Hz. Tabiriyle Şu Gördüğümüz Sinek Kabilesinin Bir Senedeki Efradı Zaman'ı Adem'den Ta Kıyamete Kadar Olan İnsan'ların Sayısından Daha Çoktur.Muazzam Rakamlar Çıkıyor Umarım Kafirin Azabının Ve Cinayetinin Dehşetini(Rabbim Bizleri Muhammed Mustafa'sı Hürmetine (A.S.M.)Muhafaza Etsin Ve Affetsin İnşaAllah)Bilgi Amaçlı Biraz İsbat Edebilmişizdir.
  Sonuç=11.352.960.000.000 Çarpı 10.000.000.000.000 =1.135296e+26 Makinada Böyle Yazdı Sığmadı Hesap Makinasına.1.135296e+26 Çarpı (Dünyevi Adalete Göre 1 Cinayet Cezası Olan) 20 Sene === İşte Sonucu Hesaplayamıyoruz Siz Hesab Edin.Demekki Bu Hesaba Göre (Bu Hesap Dünyevi Adalet Ölçülerinde) Kafir 20 Senelik Küfürle 2 Küsür Katrilyar Sene Cehennem Azabını Hak Ediyor Tabbi Allaha Tevbe Etseydi Afv Olunurdu Etmeden Öldü Ve Ömrüde Olsaydı Daha Tevbe Etmiyecekti İşte Durum Bu Şekilde Olduğundan Dolayı Bu Herif Ebedi Cehennemde Yanacak.Yarabbi Bizleri Muhammedin ASM. Efendimizin Adı Hürmetine Küfürden Ve Cehenneminden Muhafaza Eyle Ve Bizi Afv Et Yalvarırız Sana Ey Rabbimiz.

  (11.352.960.000.000)= Yani 11 Trilyon 352 Milyar 960 Milyon Adet Cinayet İşliyor Bu Kafir.

  Bir Üstteki mesaj bana aittir Bir Hata Yapmışım Alıntıdaki ilk Satırdaki Hatadır.
  Doğrusu=11.352.960.000.000 = Yani 11 Katrilyar 352 Trilyon 960 Milyardır.Hesaplama Bundan Dewam Edilebilir.Rabbim Bizi EfendimizASM. Muhammed İsmi ASM Hürmetine Affeyle.Amin.
  28 Eylül 2010
  #8
soru sor