KÜfÜrlÜ KonuŞun

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, g-jixs üyesi tarafından 3 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: KÜfÜrlÜ KonuŞun. ROTTERDAM Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre insanlar içinde küfür geçen konuşmalara ya da yazılara daha çok inanıyor. Konuşurken... küfürlü konuşma.. küfürlü sözler ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    ROTTERDAM Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmaya göre insanlar içinde küfür geçen konuşmalara ya da yazılara daha çok inanıyor.

Konuşurken küfürlü kelimler kullanmak bir insanın inandırıcılığını artırıyor. Araştırmada 54 öğrencinin yarısına bir suçlunun içinde küfür dolu ifadesi yarısına da küfürden arındırılmış ifadesi verildi. Öğrencilerin yarısından fazlası küfürlü ifadenin daha çok akla yatkın ve inanılabilir olduğunu söyledi. Uzmanlara göre bunun nedeni şu: küfürlü konuşan bir insanın daha içten konuştuğuna ve işin içine duygularını da kattığına inanılıyor. Böylece küfürlü konuşan insanla daha kolay ve sağlam bağ kurulabiliyor.
    Sponsorlu Bağlantılar
    3 Aralık 2007
  2. kötü bir durum ama sanırım doğru
    4 Aralık 2007
  3. paylaştıgın için saol
    4 Aralık 2007
  4. çok ilginç açıkcası :D
    4 Aralık 2007
  5. küfürlü içerikler tasvip edilmemeli, ama bunu bizim toplumumuz dada ala sını kullanırız,maalesef.
    4 Aralık 2007
  6. ya küfürlü konuşalımda hemen forumdan uzaklaştır değil mi?seni gidi üçkağıtçı seni.:D:D:D:D:D:D:D:D
    14 Şubat 2008
  7. evet gerçekten doğrudur bence:D
    14 Şubat 2008
  8. doru aslında daha içtengelen bi konuşma oluo
    (tabi bu benim için geçerli değil) :)
    21 Şubat 2008
  9. ben şimdi küfürlerle dolu bir dolu yazı yazardım ama wh de halit diye birisi var sağolsun anında mesajı gönderiveriyor oltanı ucundakini yemedim :muha:
    21 Şubat 2008
  10. :D:D eline sağlık...
    21 Şubat 2008
  11. Çok ilginç...
    21 Şubat 2008
  12. çok garip bi buluşşş:hehehe:

sağol...
    21 Şubat 2008
  13. Ya ben Onu forumda demedım :D sadece dısarda kendı arkdas cevrenızde :D
    21 Şubat 2008
  14. Bizim buralarda her girdiğin ortamda sıklıkla duyuluyor bunlar malesef...Teşekürler Halit kardeş iyi bir konu şimdi arkadaşlara gönderiyorum bunu:D
    21 Şubat 2008
  15. ewt bazan neden kufurlu konuşuyoruz die duşunduğumde buda aklımdan geçmişti mantıklı teşekkur :rock:
    21 Şubat 2008
  16. ilginç... paylaşım için teşekkürler :)
    21 Şubat 2008
  17. way be uzmanların buluşuna bakın qerçekten ilginç...bnce böle bi şey doğru ama gereksiz........
    21 Şubat 2008
  18. bence de mantıklı hoş bişi değil ama gerçek Biz yinede inandırıcığılımızı bu tür şeylerle sağlamayalım :) bakın ben burda çok sinir olduğum zamanlar oldu ama hiç küfür etmedim :D şimdi bana kimse inanmıyor mu ??? Korkmayın inanmazsanız da küfür etçek değilim hani inan diye :D :D :D
    22 Şubat 2008
  19. ablacım yafff sana inanıyoruz sen merak etme....:D
    22 Şubat 2008
  20. küfürlü konuşan insan bence yalanda söyler küfür eden insanla genelde muhatap olmam
    22 Şubat 2008
soru sor