Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü

İsimli konu WH 'Silkroad Online' kategorisinde, ß@R!$ üyesi tarafından 8 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü. Silkroad / ECSRO Runtime Error Hatası alanlar ; Program: D:\Program files\ECSRO\sro_client.exe Çözüm : Eğer Bu hatayı alıyorsanız bilinki... Microsoft Visual C++ Runtime Library Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası Çözümü ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Silkroad / ECSRO Runtime Error Hatası alanlar ;

Program: D:\Program files\ECSRO\sro_client.exe

Çözüm : Eğer Bu hatayı alıyorsanız bilinki bilgisayarınıza virüs bulaşmış.Bu virus exe uzantılı oyunların ve programların içine girerek,bu dosyaların doğru çalışmamasına sebep oluyor.

Önlemek için eğer antivirüsünüz varsa onunla bilgisayarınızın C ve D sürücülerini taratmanızı,yoksa Ad - Aware virüs programını öneriyorum.

Şahsen benim böyle 1 hatam vardı Ad Aware yi indirip tarattığımda virüsleri görünce inanamadım.Virüsleri silip,bilgisayarı yeniden başlattığımda bu sorunun ortadan kalktığını gördüm.

Not:Bu konu hakkında ne kadar konu açsam da hiç 1 kimse yardım etmedi.Kendi kendime sorunu bulup çözdüm.Bu hatayı alıp da cevabını forumlarda benim gibi aramaya çalışan arkadaşlarım olacaktır.

1 daha benim gibi kıvranıp,bu konu hakkında forumda cevap aramaya çalışanlar olmasın diye ! Konunun Sabitlenmesini İstiyorum ...
    Sponsorlu Bağlantılar
    8 Ağustos 2009
  2. Yorumlar,cevaplar,repleriniz nerede ?????
    9 Ağustos 2009
  3. zor sabitlenir her türlü hatanın çözümünü sabitleselerdi

hemde birde not yazmışın bizde hataların çözümünü kendimiz bularak buralara geldik :)
    9 Ağustos 2009
  4. Teşekkürelr
    9 Ağustos 2009
  5. Notu forumda kimsenin bilmediğini ve onun için sabitlenmeye uygun gördüğüm için yazdım
    9 Ağustos 2009
  6. Saol kanki bende hep sroyu aççam zmn tekrrarr yüklemek zorunda kalıodum çok saol
    30 Eylül 2009
  7. Teşekkürler
    1 Ekim 2009
  8. Rica ederim ...
    26 Ocak 2010
  9. virüsleri temizledim ama yine aynı HATA :ban:
    26 Ocak 2010
  10. Virüsle alakası yok..
    Freamork mu nedir artık onu kurunca iş bitiyor virüs nerden çıktı ??:S
    26 Ocak 2010
  11. dediğim şeyi yaparsan bi kendi konuna bak
    26 Ocak 2010
  12. aynen virüslerle alakası yoq
    27 Ocak 2010
  13. arkadaşlar virüs nerden çıktı :öhh:. virüsle alakasızdır.
    27 Ocak 2010
  14. vürüsle alakası yok konuyu acıyorum :) dorusunu
    5 Ekim 2010
  15. Linkte hata olduğuna göre Konu KiliT !!!
    5 Ekim 2010
soru sor