muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor

İsimli konu WH 'Hayvanlar Alemi' kategorisinde, ctevez üyesi tarafından 21 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: muhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor. kuşum yumurtladı 6 tane yumurta var 1 hafta oldu hep yuvanın kapısında bekliyor yumurtalara ara sıra yatıyor ne yapmalıyım yumurtaları alıp sıcakta... muhabbet kuşum beni ısırıyor Muhabbet kuşum sık sık hastalanıyor. ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    kuşum yumurtladı 6 tane yumurta var 1 hafta oldu hep yuvanın kapısında bekliyor yumurtalara ara sıra yatıyor ne yapmalıyım yumurtaları alıp sıcakta bekletsem yavru çıkar mı veya yumurtaları alıp tekrar yumurtlamalarını mı beklemeliyim bide yumurtaları alıp el feneriyle bakabilirmiyim yumurtalara anca kafese yaklaştığım da yuvaya girip duruyo ve yumurtaların üstüne değilde başka tarafında duruyor acil yardım ederseniz sevinirim çok morelim bozuldu teşekkrlermuhabbet kuşum yumurtaya yatmıyor
    Sponsorlu Bağlantılar
    21 Ocak 2011
  2. benimde böyle bir problemim var.kuşun zaten bitane yumurtasını kendisi ağızıyla kırd8ı bitanede yumurtladı ama birincisini yanlışlakla elledim di e bıraktı eğer yatmıyorsa şu an kuluçkada olan başka bir kuşun varsa onun altına koy yoksa el feneriyle belki olur ama yem yeme uçma eğitimleri nasıl olur bilemem.
    10 Nisan 2011
soru sor