Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri

İsimli konu WH 'Türkiye ve Ulu Önder Atatürk' kategorisinde, Konumatik üyesi tarafından 25 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri. [IMG] Makbule Atadan - M.K. Atatürk'ün Kız Kardeşi [IMG] Makbule Atadan, Ağabeyi Mustafa... Mustafa Kemal Atatürk ün hayatı Mustafa Kemal ATATÜRK resimleri ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Makbule Atadan - M.K. Atatürk'ün Kız Kardeşi
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Makbule Atadan, Ağabeyi Mustafa Kemal, Afet ve Salih Bozok ile beraber.
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Mustafa Kemal Atatürk, kardeşi Makbule Atadan, manevi kızı ve Türkiye'nin ilk kadın pilotu Sabiha Gökçen ve bazı uçak pilotları
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Makbule Atadan rahatsızlığı nedeniyle yatakta istirhat halinde iken manevi yiğeni Abdurrahim Tuncak'ın eşi ve diğer hanımefendiler ile beraber
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Makbule Atadan Manevi yeğeni Abdurrahim Tunçak ile beraber.
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk kardeşi Makbule Hanım ve devlet görevlileri ile yürürken.
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk hemen solunda kardeşi Makbule Atadan.
  Mustafa Kemal Atatürk'ün Kız kardeşi, Makbule Atadan Resimleri Makbule Atadan, Ağabeyi Mustafa Kemal Atatürk'ün cenazesi arkasından yürümeye çalışırken.
  Sponsorlu Bağlantılar
  25 Temmuz 2009
  #1
 2. teşk paylasım için güzel resimler
  31 Temmuz 2009
  #2
 3. "...bu ulusa ve ülkeye hizmet görevi bitmeyecektir."

  M.Kemal ATATÜRK
  4 Ağustos 2009
  #3
soru sor