Noeldayı- Eminem

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, berkkurt_10 üyesi tarafından 15 Nisan 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Noeldayı- Eminem. EMİNEM NOEL DAYIYA KARŞI EMİNEM:HEY NOEL DAYI NOEL DAYI:NE WAR LAN EMİNEM:SANA 2 ÇİFT LAFIM WWAAR NOEL DAYI:EEEE EMİNEM:YAKLAŞ VE DİNNEE! NOEL... EMİNEM Eminem ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    EMİNEM NOEL DAYIYA KARŞI

EMİNEM:HEY NOEL DAYI
    NOEL DAYI:NE WAR LAN
    EMİNEM:SANA 2 ÇİFT LAFIM WWAAR

NOEL DAYI:EEEE
    EMİNEM:YAKLAŞ VE DİNNEE!
    NOEL DAYI:NE YAKLAŞACAM LAN SSSARI KAFA SEN YAKLAŞ MANYAĞA BAK YAW ALLA ALLA
    EMİNEM:YO YO
    NOEL DAYI:NE YO NE
    EMİNEM:SON Kİ ÜÇ DÖRT,SEN NOEL DAYISIN KIRO BİR AYISIN GÜCÜN YETİYORSA VUR VUR YİYOSA HİÇKİMSE SUSTURAMAZ BENİ HELE SEN KİMSİNKİ SIKIYSA GEL VUR HADE
    NOEL DAYI:TOKAAT!
    EMİNEMçAYISI KAYISI KİMSE SUSTURAMAZ BENİ HELE SEN KİMSİNKİ SIIYSA GEL VUR HADE
    NOEL DAYI:TOKAT!!!!
    EMİNEM:TOKADINI ATTIN AMMMA SUSTURAMAZ BENİ ASLA FAZLA ARTIK OLDUN ANLA GÜCÜN TÜKENİR ZAMANLA SEN VURURSUN ONA BUNA ŞİMDİ SIRA GELDİ BANA DURDURURSUN SANMASANA DURMAM ULEN BEN ANLASANAA.SEN NOEL DAYISIN KIRO BİR AYISIN GÜCÜN YETİYORSA DUR DUR YİYOSA HİÇ KİMSE SUSTURAMAZ BENİ HELE SEN KİMSİNKİ SIKIYSA SUSTUR HADEEEE
    NOEL DAYI:::::BALGAM!!!!!!

EMİNEM:IYYYYYY
    NOEL DAYI:KİM KİMİ SUSTURDU
    EMİNEM:BALGAMINA GÜVENİYOSUN AMA SEN BİLMİOSUN SEN LAFIMI DİNLEMİYOSUN İNTİKAM ALMAYA GELDİM BURAYA HEM KENDİM HEMDE ÇOCUKLAR ADINA BİZ SENDEN HEDİYE İSTEDİK AMA SEN ACI ÇEKTİRDİNONA BUNA KÜÇÜK Bİ ÇAM AĞCI BEKLİODUM BEN YILBAŞI GECESİ NEREDEYDİNSEN HI HI HI
    NOEL DAYI:SANA CAM ACINI VERİYORUM YAKLAŞ YAKLAŞ
    NOEL DAYI:OSURUK!!!!!!!!!!!!!!! NOT:BENDEN BU HİKAYEDEN DEİL TERBİYESİZ BİŞİ ŞİMDİDEN ÖZÜR Noeldayı- Eminem
    EMİNEM:KOKTU BE AW
    EMİNEM:NERDEYİM BEN NERDEYİM BEN
    NOEL DAYI:KORKMA YAWRUM BENİM YANIMDASIN ENDİŞELENMENE HİÇ GEREK YOK
    EMİNEM:NE YAPMIŞTIN BANA BÖYLE HAYDİ DURMA HEMEN SÖYLE YOYOYO
    NOEL DAYI:BİŞEY YAPMADIM SANA ÖLE GEL BENİ BÖYLE BÖYLE YOYOYO
    EMİNEM:KONUŞ!
    NOEL DAYI:EEEE YETER LAN YETER SANA YILBAŞI YEDİYEN İŞTE VERİYLOM VERİYOM İSTERMİSİN
    EMİNEM:YO YO YO
    NOEL DAYI:ELEKTROŞOKKK!
    EMİNEM:VIZZZZZZ
    NOEL DAYI:BEN NOEL DAYIYIM KIROYUM AYIYIM HAYVANIM MANYAĞIM HAYVANOĞLU HAYVANIM HAHAHAHHA BU REVLEKS NE GÜZEL BİR İŞMİŞ YAW

TŞKLERİNİZİ BEKLERİM Noeldayı- Eminem
    Sponsorlu Bağlantılar
    15 Nisan 2006
  2. YASASIIIIIIINN YASASIIINNNN.. YALANCIKTA OLSA EMINEM ÖLDÜ... :kop: :kop:
    16 Nisan 2006
  3. :hehehe:
    17 Nisan 2006
  4. çok güzel ve zevkli herkesin dinlemesini istiom
    23 Şubat 2009
  5. :D xD Xd paylaşım içn saol guseldi
    23 Şubat 2009
  6. :D ben bunu izlemiştim baya komik :D
    2 Mart 2009
  7. direk siteyi verseydin de replikleri sonradan yazsaydın ben izlemesem bişe anlamazdım bundan
    2 Mart 2009
  8. süpeerrrrrrrr çok güzeldi yaaaaaaaaaaaaa
    28 Haziran 2010
  9. ben bunun videosunu izledm yanlış yazmşsn
    14 Ocak 2011
  10. baya sıra 4 den sonra noel dayı aptatladın son ki 3al ayı sende yemişsin kafayı kabadıyımısın sana öğreticem ben anlamayı yetti artık fazla oldun çocuklara fazla vurdun gazla artık sen buralardan haddinden çok fazla vurdun diyo eminem
    11 Mayıs 2011
soru sor