Nokia güvenlik kodunu unuttum nasıl çözerim?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 8 Ekim 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Nokia güvenlik kodunu unuttum nasıl çözerim?. Arkadaşlar öncelikle hepinize selam.. Ben Nokia 5130 Cep telefonuma uzun süre önce şifre koymuştum ve şimdi hatırlamıyorum. mesajlarım, müziklerim ve... Nokia güvenlik kodunu unuttuysanız gelin Nokia N73 Güvenlik Kodunu Kırma ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar öncelikle hepinize selam..
    Ben Nokia 5130 Cep telefonuma uzun süre önce şifre koymuştum ve şimdi hatırlamıyorum. mesajlarım, müziklerim ve diğer bilgilerime bi zarar vermeden bunu nasıl çözebilirim?
    Şimdiden hepinize teşekkürler..

Ozlemert
    Sponsorlu Bağlantılar
    8 Ekim 2010
  2. Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek (12345) format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz!!

*** Bu yazi bilgi amaçlıdır.Kullanımından doğacak problem ve hatalar kullanıcıyı bağlar.Sitemiz yaşanabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.Arıza durumlarında yetkili servislere basvurmanızı tavsiye ederiz.

ama telefonunuzdaki bilgiler silinir
    8 Ekim 2010
  3. olmuooo denedim
    3 Nisan 2011
  4. Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana “Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak” uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek (12345) format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz. Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz!!

*** Bu yazi bilgi amaçlıdır.Kullanımından doğacak problem ve hatalar kullanıcıyı bağlar.Sitemiz yaşanabilecek problemlerden sorumlu tutulamaz.Arıza durumlarında yetkili servislere basvurmanızı tavsiye ederiz.

ama telefonunuzdaki bilgiler silinir

Kaynak: Nokia güvenlik kodunu unuttum nasıl çözerim? http://www.webhatti.com/soru-cevap/...dunu-unuttum-nasil-cozerim.html#ixzz1sDBbwDna
    whkaynak
    16 Nisan 2012
soru sor