Oryalsiz Saç Açmak

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, MaSMaVi üyesi tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Oryalsiz Saç Açmak. Yıllarca saçlar yandı[IMG] canlar yandı. Kopan ve elde kalan saçlar moral bozdu. Sarı[IMG] kızıl kahve ardından balyajlar derken[IMG] kadınların... site açmak saç ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Yıllarca saçlar yandıOryalsiz Saç Açmak canlar yandı. Kopan ve elde kalan saçlar moral bozdu. SarıOryalsiz Saç Açmak kızıl kahve ardından balyajlar derkenOryalsiz Saç Açmak kadınların paketlerde kalan yanan saçları artık dert ve korkulu rüya olmaktan çıkıyor.

  Yazımın başını okuyup sonradan kıvıracağımı düşünenler yanılacak. Saçlarını daha sağlıklı ve parlak görmek isteyenlerOryalsiz Saç Açmak bütün bunların yanında saç renklerini de açtırmadan değiştirme şansına sahip olacaklar. Eğer saçlarınızı bir günde sarıdan siyaha boyattıysanız ve beğenmeyip 3 gün sonra tekrar sarıya dönmek istiyorsanız bu çok kolay olacak. Bu işlemdeOryalsiz Saç Açmak saçlarınıza özel bir losyon sürülüyor ve siyah boya yerini tekrar sarıya bırakıyor. Tüm bu işlemler sırasında saçlarınızda bir gram bile yıpranma olmuyor. Bu kozmetik mucize nihayet bulundu ve "El işlerOryalsiz Saç Açmak alet öğünür." atasözü bir kez daha kanıtlandı.

  Bu arada bu işlemin nasıl olduğunu merak edenlere anlayacakları şekilde yazıyorum iyi okuyun.

  Ders: Saç rengi
  Konu: Boya kanunu
  3-5 yaşlarında küçük bir kız çocuğunu deniz kenarına götürelim ve saçlarına oksijenli su sürelim. Güneş birkaç saat içerisinde küçük kızın saçlarına turuncu sarıOryalsiz Saç Açmak pas rengine benzer bir renk verir. İşte bu renkOryalsiz Saç Açmak boyanın içine koyulan oksidan krem ile oluşuyor. Hatta açtırma işleminde sizin saçlarınızda da oluşuyor. Önceleri annelerimizin boyaların içine hap atarak
  ezdiğini bilenler vardır içinizde. İşte o haplar da saçların rengini önce turuncu sarı bir renge çevirmekteydi (Eğer bunu biliyorsanız üzülmeyin yine de hayat size kolaylıklarla gülümsüyor. Okumaya devam edin.). Aynı zamanda boyanın kendi pigmentleriOryalsiz Saç Açmak yani renk molekülleri de bu turuncu sarı renge dönen bölgelere tutunarak saça kahve kızıl gibi istediğiniz renkleri veriyor.

  Buraya kadar anladıysanız yazıya biraz ara verin; ya da bir daha okuyun. Şimdi de saç telimizi bir palmiye ağacına benzetelim. Pulları üst üsteOryalsiz Saç Açmak balık pulu gibi yukarı doğru çıkıyor. Şu turuncu sarı rengi veren oksidan vardı yaOryalsiz Saç Açmak işte o saç pullarını bir kangurunun cebi gibi aralar ve renk moleküllerinin içine dolmasını sağlar. İşte bu noktada kahverengi olan bir saça sarı renk vermek istersenizOryalsiz Saç Açmakbu pullar daha da aralanır ve içine sarı renkler dolar. Bazen kötü malzemeler pulları zedeler ve her işlemde saç pulları daha da açıldığından dolayı saç telleri birbirine karışır ya da kremsiz taranamaz. Daha da ilerlerse saç telleri kopabilir. İşte bu noktada sarı bir saçı siyaha boyadığınızda saçı eski haline getirmek için yüksek oksidasyonlar ve oryal kullanılırsa saçlar yıpranıpOryalsiz Saç Açmak zedelenir. Amaa bsettiğim losyon kullanılırsa renk molekülleri yarım saat içinde büzüşüp küçülerek bu kanguru kesesinden kendiliğinden dışarı kaçar. SaçOryalsiz Saç Açmak sarı renge çok kolay döner ve yıpranmaz.

  İşte bu kadar benim sevgili okurlarım... Bugünkü uygulamalı ve imgelemeli saç kimyası dersimiz sona ermiştir.

  Ev ¤¤¤¤iniz bu ürünü kuaförünüze sormanız. Eğer bilmiyorsa bizi aramasını ve
  detayları almasını söyleyin.

  Eğer siz de saçlarınızın rengi ile oynarken memnun olmadığınız görüntülerle karşılaşıyorsanızOryalsiz Saç Açmak gelin bu ürünle mucize renkler verelim; ya da isterseniz bizi Türkiye'nin her yerinden arayın ve bilgi alın.

  alıntıdır...
  Sponsorlu Bağlantılar
  18 Aralık 2008
  #1
 2. paylaşım için çok teşekkürler
  25 Ocak 2009
  #2
 3. eline sağlık kardeş teşekkürler
  1 Şubat 2009
  #3
 4. peki bu losyonun adı ne?
  13 Ağustos 2010
  #4
soru sor