Para kazanmak isteyen universite öğrencilerinin dikkatine!

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, zaurq2006 üyesi tarafından 24 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Para kazanmak isteyen universite öğrencilerinin dikkatine!. Ben bir universite öğrencisi olarak her zaman eğitimmi engellemeyecek aynı zamanda bir talebenin aylık ihtiyaclarını karşılayacak evimin konforundan... para kazanmak isteyen varmı Internette gercek ve durust bir projeden para kazanmak isteyen arkadaslar buraya! ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Ben bir universite öğrencisi olarak her zaman eğitimmi engellemeyecek aynı zamanda bir talebenin aylık ihtiyaclarını karşılayacak evimin konforundan riske girmeden gerçek para kazandıran SCAM olmayan iş arıyordum ve sonunda onu buldum ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. ingilizcesi normal olan her kes bu işi çok kısa zamanda başarır.yapacağınız iş sadece 2 stepden ibaret; 1.üye olarak başarılı olmak için lazimi araçlara ücretsiz yiyelenmek ve 2. üyeler toplamak. mevzuyu bir az daha açmalı olsak- siz verilen ücretsiz araçlarla AFFİLİNONUN reklamını yaparak üyeler (potansiyel AFFİLİANO reklamciları olmak isteyenleri buluyorsunuz) topluyorsunuz. sadece üye oldukları takdirde 1$-4$ para alıyorsunuz. birinci para kazanma yolu bu. zamandan asılı olarak ikinci -sitenizde reklam tıklamalarından elde etdiyiniz para. üçüncüsü- bir şeyler satmakla elde etdiyiniz para. bu konuştuklarım sadece öz bir bilgi LÜTFEN daha geniş bilgi için www.quickway.info web sitesini ziyaret edin. beğendiğiniz takdirde START EARNİNG ONLİNE üzerine tıklayın ve açılan yeni sayfada sağ tarafda üye olarak bu fırsatı DENEYİN!
    Sponsorlu Bağlantılar
    24 Haziran 2009
  2. sadece üye olamnızı rica ediyorum!
    24 Haziran 2009
  3. snde para kazancan demi:muha::muha:
    24 Haziran 2009
  4. evet kazanıyor ve kazanmayı teklif ediyorum sadece üye olmak ve üyeler toplamakla.türk milletinin üyesi olarak sizlerin desteyine ihtiyacım var.
    25 Haziran 2009
  5. bu şansı kaybetmeyin! sadece ücretsiz üye olarak deneyin!
    27 Haziran 2009
  6. Şu AnLık Gerek Yok...:tamam:
    27 Haziran 2009
  7. yaşamını iyileşdirmek istersen bu işi tavsiye ederim. işe başladığın andan hep sana destek olan bir takım arkadaşlarının olduğunu hissedeceksin. BAŞARILAR!
    27 Haziran 2009
  8. reklam yasak.!:hehehe:
    27 Haziran 2009
  9. reklam yasak diyorsan amma kendin WH fun club reklam yapıyorsun. paylaşmak yasakmı?
    27 Haziran 2009
  10. cünkü bn webhattında olan bi seyin reklamını yapıorum funclubumuza dha cok üye qelmesi icin snnkiyle bnmki ayrı seyler ltfn birbirine benzetme[kizgin][kizgin]
    27 Haziran 2009
  11. ama niyetimiz aynı diye düşünüyorum. her ikimiz fayda sağlamağa çalışıyoruz.
    28 Haziran 2009
soru sor