Rıv rıv rıv :)

İsimli konu WH 'Komik Fıkralar' kategorisinde, ßΟΟßЧ Ž üyesi tarafından 28 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Rıv rıv rıv :). Adamin birisi cinayet işlemiş mahkemeye çıkacakmış ve bir avukat tutmuş. Beni kurtar ne istersen veririm demiş ve anlaşmışlar.Av. [IMG] hakim ne sorarsa...

1. Adamin birisi cinayet işlemiş mahkemeye çıkacakmış ve bir avukat tutmuş. Beni kurtar ne istersen veririm demiş ve anlaşmışlar.Av. [​IMG] hakim ne sorarsa sen RIVRIVRIV diyeceksin demiş ve seni deli sanıp serbest bırakacak. Adam kabul etmiş[​IMG] mahkemeye çıkmışlar. Hakim sormuş: adın ne? rıvrıvrıv[​IMG] babanın adı? rıv rıv rıv [​IMG] sen mi öldürdün? rıv rıv rıv [​IMG] sen deli misin? rıv rıv rıv diye cevap vermiş. Av.[​IMG] hakim bey bu deli[​IMG] bilinçsiz olarak işledi demiş. Hakim karar vermiş suçsuz bulmuş.Dışarı çıkmışlar ve avukat parasını istemiş[​IMG] adam rıv rıv rıv demiş........... :)
    28 Eylül 2009
  2. rıv rıv rıv.. ;)
    28 Eylül 2009
  3. konuya yorumun bumu :D
    28 Eylül 2009
  4. :muha::muha::muha::muha::muha: süpersin kardesim:tamam:
    28 Eylül 2009
  5. çok komik değildi .. .. yada ben uykuluyum damı bana öyle geldi .. sağol emeğine sağlık :/
    28 Eylül 2009
  6. bn şahsen Telewole nin yaptıgı butun paylasımlara okumadan "süpermis emeqine saqlık" yorumunu yapacak kadar güveniyorum ona:tamam:
    28 Eylül 2009
  7. rıv rıv rıv ;)
    28 Eylül 2009
  8. zaaaaaaaXDXD
    28 Eylül 2009
  9. :hehehe: tşklerrr ....
    28 Eylül 2009
  10. tskrlr sağolll
    28 Eylül 2009
  11. teşk dostum :tamam:
    29 Eylül 2009
soru sor